26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasTiesioginiai skrydžiai iš Tenerifės į Niujorką bus vykdomi ir kitą vasarą

Tiesioginiai skrydžiai iš Tenerifės į Niujorką bus vykdomi ir kitą vasarą

- Advertisement 3-


„United Airlines” paskelbė pratęsianti susitarimą skraidyti tris kartus per savaitę iš Niujorko į Tenerifę ir kitą vasarą nuo 2023 m. birželio 8 d. iki rugsėjo 26 d. Šešių su puse valandų skrydis, kurio kaina – nuo 380 eurų, šią vasarą buvo labai sėkmingas – 13 400 laisvų vietų, kurios buvo užimtos 90 proc. lėktuvų.

Kabildos teigimu, sėkmę lėmė bendros viešojo ir privataus sektoriaus pastangos siūlyti „kokybę, dėl kurios ši kryptis atitiko reikalavimus, kurių kiti neturi.”

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Cabildo prezidentas Pedro Martín sakė, kad „sutarties atnaujinimas yra puiki žinia ir rodo, kad praėjusiais metais įgyta pirminė patirtis buvo labai sėkminga”, ir pabrėžė, kad viešbučių sektoriaus, ypač penkių žvaigždučių viešbučių sektoriaus, verslininkai „man sakė, kaip jiems svarbu, kad būtų atnaujinta sutartis dėl tiesioginio susisiekimo su Didžiuoju obuoliu”.

Martín pridūrė, kad „United Airlines patvirtino savo pasitenkinimą atnaujindamos sutartį, kuri buvo sudaryta pasirinktinai antriesiems metams. Toliau intensyviai dirbame, kad susitarimas būtų pratęstas ilgesniam nei trijų vasaros mėnesių laikotarpiui, tačiau kol kas to padaryti nepavyko, daugiausia dėl dviejų priežasčių. Pirma, visose oro linijose, įskaitant „United”, trūksta pilotų dėl Kovid-19 pandemijos, dėl kurios daugelis specialistų anksčiau laiko išėjo į pensiją, ir „Airbus” vėluoja tiekti oro linijoms dalis ir lėktuvus.”

Rinkodara JAV:

Martinas patvirtino, kad Tenerifė yra: „Tenerifė reklamuojasi Šiaurės Amerikos rinkoje, nes čia yra svarbi turizmo niša. Dėl šios priežasties kampanija vykdoma kartu su „Turespaña”, kuri Las Vegase atidarė salos ambasadą, vadovaujamą „Turismo de Tenerife” generalinio direktoriaus Davido Pérezo. Taip pat dalyvaujame renginyje „World Routes”, į kurį susirenka svarbiausios pasaulio oro transporto bendrovės ir operatoriai.”

„Dabar turime tęsti šį darbą, kad įtikintume juos, jog saloje yra pakankama pasiūla ir paklausa, kad būtų galima plėsti susisiekimą. Šiuo metu atsiveria įdomus kelias”, – apibendrina jis.

- Advertisement 4-

Naujausi