25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasPlati plieninių durų pasirinkimo įvairovė

Plati plieninių durų pasirinkimo įvairovė

- Advertisement 3-

Durys – tai itin svarbus bet kurio pastato atributas. Priklausomai nuo pastato paskirties, durys gali būti skirtingų tipų ir klasifikuojamos pagal skirtingas charakteristikas. Paprastai aktualiausia yra durų paskirtis, nuo kurios priklauso medžiagų, iš kurių pagamintos durys, pasirinkimas.

Plieninių durų rūšys

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal paskirtį plieninės durys gali būti šarvuotos, priešgaisrinės, izoliuojančios garsą, apsaugančios nuo įsilaužimų ir net neperšaunamos. Tokios durys dažniausiai montuojamos kaip įėjimo į komercinį pastatą, daugiabutį ar namus durys. Tačiau šiandien labai dažnai atlieka ir specifinę vidaus durų paskirtį, pavyzdžiui, priešgaisrinę ar garsą izoliuojančią funkciją.

Priešgaisrinės plieninės durys

Priešgaisrinės durys yra vienos iš durų rūšių, kurios gali būti montuojamos tiek pastato viduje, tiek kaip lauko durys. Tačiau dažniausiai atlieka vidaus durų vaidmenį, gaisro atveju siekiant apsaugoti patalpas nuo ugnies išplitimo. Jos gaminamos iš cinkuotos plieninės skardos, kurios užpildomos nedegiu akmens vatos užpildu.

Tai reiškia, jeigu vienoje patalpoje yra gaisro židinys, šios durys neleidžia jam išplisti į kitas patalpas. Tai neretai apsaugo ne tik turtą, tačiau gali išgelbėti ir žmonių gyvybes.

Plieninių durų apdaila

Plieninės durys yra gaminamos iš aukštos klasės plieno, yra ilgaamžės ir patvarios. O priklausomai nuo paskirties, skiriasi jų montavimo ypatumai ir durų vidų užpildančios medžiagos. Tuo tarpu išorės apdaila gali būti milteliniais dažais dengtas plienas arba kita apdaila, imituojanti medį ar puošta tam tikra plėvele su pasirinktu atvaizdu. Spalvų pasirinkimas ir apdailos dizainai paprastai pateikiami tam tikroje gamintojo spalvų paletėje.

Durų išmatavimai

Be to, durys gali būti standartinių išmatavimų arba gaminamos pagal individualius poreikius. Gali būti dvivėrės ir vienvėrės, dešininės ir kairinės, kaip kada reikia. Nuo durų išmatavimų, o ta, tikrais atvejais ir nuo spalvos pasirinkimo, taip pat nuo durų specifiškumo priklauso ir durų kaina.

Papildomi durų priedai

Esant poreikiui į durų komplektaciją galima įtraukti ventiliacines groteles, durų pritraukėjus ar vadinamąsias anti-panikos rankenas. Pastarosios labai dažnai montuojamos evakuacijai skirtose duryse ir ženkliai palengvina durų atidarymą stresinės būsenos metu.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos