24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaTenerifėKokia tikimybė, kad Santa Cruz karnavalas įvyks balandį ar birželį?

Kokia tikimybė, kad Santa Cruz karnavalas įvyks balandį ar birželį?

- Advertisement 3-

Santa Cruz de Tenerife meras José Manuel Bermúdez pirmadienį pirmininkaus susitikimui, kuriame bus sprendžiamas šių metų Santa Cruz karnavalo likimas. Susitikimas įvyks kartu su karnavalo atstovais bei organizatoriais. Primename, kad jau du metus iš eilės karnavalas buvo atidedamas.

Vakar Kanarų salų sveikatos ministras, Blas Trujillo pabrėžė: „Karnavalas gali palaukti. Atsižvelgiant į situaciją ir dabartinę pandemijos raidą, šiuo metu mūsų darbotvarkėje yra žymiai svarbesnių klausimų“.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuo metu vis dar reali galimybė atidėti karnavalą vėlesniam laikui, pavyzdžiui balandžio ar birželio mėnesiui. Toks sprendimas jau priimtas kitame Ispanijos regione – Cádiz. Šiuo metu reikia priimti sprendimą, koks gali būti optimaliausias datos perkėlimo variantas.

Kanarų salų laikraštis „DIARIO DE AVISOS“ teigia, kad Taryba galėtų siūlyti tokias karnavalo atidėjimo galimybes: atidėti pokylių ir konkursų organizavimą iki kovo pabaigos, kad karnavalas įvyktų iki balandžio vidurio ir nesutaptų su gegužės mėnesio švenčių dienomis. Antra galimybė – perkelti visą karnavalo šventimą į birželio pabaigą.

Kol kas nepriimtas joks oficialus sprendimas, tačiau žinoma, kad vietoje visiško karnavalo atšaukimo planuojamas jo atidėjimas. Bet kokiu atveju tikimasi, kad ir koks sprendimas bebūtų, jis bus suderintas su visomis suinteresuotomis šalimis.

Tačiau neabejotina yra tai, kad šiais metais taip vadinamas gatvės karnavalas tikrai neįvyks. Dabartinis pandemijos pavojus ir užsikrėtimų lygis, kurį sukėlė šeštoji Covid-19 banga, neleidžia nei miesto tarybai, nei kitoms institucijoms svarstyti masinių renginių galimybės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos