33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasPalmos oro uoste susidūrė du lėktuvai su poilsiautojais

Palmos oro uoste susidūrė du lėktuvai su poilsiautojais

- Advertisement 3-


Vakar ryte (antradienį) Maljorkos Palmos oro uoste susidūrė du lėktuvai, pilni poilsiautojų. Apie 9.00 val. įvykusios avarijos metu buvo apgadintas vieno iš lėktuvų sparno galas. Laimei, niekas nenukentėjo, o judraus oro uosto darbas nenukentėjo.

Pasak vietinės spaudos, incidentas įvyko tarp Condor lėktuvo, skraidančio maršrutu Palma-Frankfurtas, ir Air Europa lėktuvo. Abu lėktuvai susidūrimo metu atliko antžeminius manevrus Son Sant Joan oro uoste.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Atrodo, kad susidūrimas įvyko, kai „Air Europa” lėktuvas, prieš tai skridęs iš Barselonos, artėjo prie terminalo, kai atsitrenkė į stovinčio „Condor” lėktuvo, kuris laukė leidimo riedėti, galinę dalį.

Liudininkai pasakojo, kad susidūrimas įvyko nedideliu greičiu, o į Frankfurtą skridusio „Condor” lėktuvo keleiviai teigė girdėję stiprų garsą, kai jis prieš susidūrimą stabdė. Po susidūrimo buvo apgadinti abu lėktuvai, o ant asfalto matėsi nuolaužos.

Antstolių tarnybos nedelsiant ėmėsi veiksmų. Stebėtina, kad „Air Europa” lėktuvas galėjo tęsti kelionę asfaltu, kol pasiekė terminalą, kur keleiviai išlipo kaip įprasta.


Palmos oro uoste susidure du lektuvai su poilsiautojais

Agentūros AENA vadovybė nurodė, kad incidentą nuodugniai ištirs Civilinės aviacijos avarijų ir incidentų tyrimo komisija (CIAIAC).

Lėktuvo, skridusio maršrutu Palma-Frankfurtas, keleivis žiniasklaidai „Última Hora” sakė: „Išgirdome stiprų lėktuvo garsą, kai jis stabdė prieš susidūrimą. Tai išgyvenome ramiai, nebuvo jokių sužeidimų ar panikos scenų. Gelbėtojų komandos nedelsdamos apžiūrėjo lėktuvą ir paprašė mūsų, keleivių, palaukti salone, o paskui autobusu nuvežti į terminalą.” Pažymėtina, kad incidentas neturėjo didelės įtakos kitų skrydžių vykdymui oro uoste. Tačiau į Frankfurtą numatytas „Cóndor” lėktuvas, iš pradžių turėjęs išskristi 9.15 val. ryto, vėlavo ir išskrido 10.30 val. ryto. Abiejų lėktuvų keleiviai dėkoja, kad per incidentą žmonės nenukentėjo, ir giria greitą gelbėtojų komandų reakciją.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi