33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaNaujienosPSOE ragina Aronos tarybą imtis skubių veiksmų, kad būtų sutvarkyta Los Cristianos...

PSOE ragina Aronos tarybą imtis skubių veiksmų, kad būtų sutvarkyta Los Cristianos jūros siena

- Advertisement 3-


Aronos PSOE partija reikalauja, kad savivaldybės valdžia imtųsi būtinų veiksmų ir užsakytų sutvarkyti Los Tarajaleso promenados jūros sieną Los Kristianose, kuri buvo pažeista dėl stiprių bangų ir žiemos audrų.

Partijos atstovas spaudai Jose Juliánas Mena priminė naujajai valdžiai, kad ankstesnė taryba, kurios meru jis buvo, šių metų balandžio mėn. patvirtino statybos projektą, suderintą su provincijos pakrančių tarnyba, skirtą šiems promenados apgadinimams pašalinti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šis projektas buvo paskelbtas oficialioje sutarčių sudarymo platformoje gegužės 11 d., o šiandien, praėjus keturiems mėnesiams, darbai dar nepradėti. Mena toliau pabrėžė, kad šis vėlavimas gali kelti rimtų saugumo problemų turistams ir šios vietovės gyventojams.

Gegužės mėn. paskelbtame konkurse, kurio biudžetas – pusė milijono eurų, numatyta atstatyti didelę žalą patyrusią Los Tarajaleso promenados atkarpą, įskaitant promenados turėklų palei jūros pakrantę pakeitimą.

Projektas buvo pateiktas Pakrančių reikalų generaliniam direktoratui ir, įtraukus visus būtinus patikslinimus ir pakeitimus pagal jų rekomendacijas, buvo paskelbtas konkursui. Tikslas – pašalinti visus jūros padarytus pažeidimus šiame Los Cristianos pakrantės ruože.

Remonto darbų atlikimo laikotarpis – du mėnesiai, todėl juos būtina pradėti kuo greičiau, kad jie būtų baigti iki žiemos orų ir audringos jūros, kuri gali dar labiau suardyti jūros sieną ir sukelti didesnius pažeidimus, dėl kurių gali prireikti papildomų darbų, kainuosiančių daugiau lėšų.

PSOE ragina Aronos taryba imtis skubiu veiksmu kad butu sutvarkyta Los Cristianos juros siena

- Advertisement 4-

Naujausi