24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaNaujienosVėl atidaryti privažiavimo prie Teidės keliai iš šiaurės, tačiau taikomi apribojimai

Vėl atidaryti privažiavimo prie Teidės keliai iš šiaurės, tačiau taikomi apribojimai

- Advertisement 3-


Šį rytą (antradienį) Tenerifės vyriausybė pranešė, kad nuo rugpjūčio vidurio kilusio miško gaisro uždaryti įvažiavimo į Teidės nacionalinį parką keliai iš La Esperanzos (TF-24) ir La Orotavos (TF-21), taip pat Los Loros pakilimo kelias (TF-523) vėl atidaryti viešajam eismui.

Kaip teigė Kabildos pirmininkė Rosa Dávila ir Kelių tarybos narys Dámaso Arteaga, siekiant užtikrinti žmonių saugumą, gaisro paveiktuose ruožuose buvo nustatyti apribojimai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Ribojamuose ruožuose draudžiama sustoti ir stovėti, maksimalus leistinas greitis – 50 kilometrų per valandą, draudžiama važiuoti dviratėmis transporto priemonėmis (motoroleriais, motociklais ir dviračiais) ir ilgesnėmis nei dvylikos metrų ilgio transporto priemonėmis.

Dávila paaiškino, kad, nepaisant valymo ir signalizacijos pastangų, išlieka pavojus, nes po gaisro dar nėra atstatyti apsauginiai atitvarai ir apsauginės tvorelės, todėl ir taikomi apribojimai.

Kai į salą bus atgabenti apsauginiai turėklai, jie bus sumontuoti, ir tikimasi, kad visi apribojimai bus panaikinti iki gruodžio pabaigos.


Privažiavimo kelių į TEIDĘ POVEIKIS:

– Priemonės TF-24 (La Esperanza) taikomos nuo Cruce de Machado (La Esperanza sanatorija) iki Izaña (nuo 9 iki 37,5 kilometro).

– Kelio TF-21 (La Orotava) priemonės taikomos nuo įvažiavimo į La Caldera iki El Portillo Bajo (nuo 16 iki 33 kilometro).

Be šių kelių apribojimų, draudimas važiuoti gaisro paveiktose zonose lieka galioti Fasnijos, Gjimaro, Arafo, Kandelarijos, El Rosario, Tacoronte, El Sauzal, La Matanza de Acentejo, La Victoria de Acentejo, Santa Ursulos, La Orotavos ir Los Realejos savivaldybėse.

Priešgaisrinės ugnies (laužai, krosnys, kepsninės, dujinės viryklės) ir fejerverkai draudžiami Corona Forestal gamtinio parko teritorijoje, esančioje nuo gaisro nukentėjusiose savivaldybėse.

Kitose nuo gaisro nukentėjusiose savivaldybių teritorijose leidžiama naudotis technika ir įrankiais, tačiau atsargiai. Taip pat leidžiama medžioti.

Šios rekreacinės zonos ir stovyklavietės lieka uždarytos: Chanajiga (Los Realejos), Hoya del Abade (La Victoria), La Caldera (La Orotava), La Laguneta Chica (Santa Úrsula), Las Calderetas (El Sauzal), Las Raíces (El Rosario), Lomo La Jara (Tacoronte), Los Frailes (Arafo) ir Ramón El Caminero (La Orotava).

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos