25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaNaujienos"AENA" investuoja 2 mln. eurų į Tenerifės šiaurinio oro uosto atnaujinimą

„AENA” investuoja 2 mln. eurų į Tenerifės šiaurinio oro uosto atnaujinimą

- Advertisement 3-


Vakar (pirmadienį) AENA paskelbė konkursą dėl svarbaus Tenerifės šiaurinio oro uosto renovacijos projekto, į kurį bus investuota daugiau kaip 2 mln. eurų. Projekto metu bus atnaujintas oro uosto kilimo ir tūpimo takas, pakeistas horizontalusis ženklinimas ir modernizuota antžeminio aviacinio apšvietimo sistema.

Numatoma, kad darbai truks tris mėnesius ir bus atliekami ne įprastomis oro uosto darbo valandomis, todėl skrydžiai nebus trikdomi. Tačiau planuojama, kad 2024 m. balandžio mėn. 30 dienų laikotarpiui bus laikinai sustabdytas išankstinio leidimo reikalavimas (PPR), todėl tuo laikotarpiu bus sustabdyti naktiniai avariniai skrydžiai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Siekiant užtikrinti tokių aviacijos paslaugų tęstinumą, statybų Šiaurės oro uoste laikotarpiu skrydžius aptarnaus visą parą veikiantis Pietų Tenerifės oro uostas. Todėl šiame objekte nebus vykdoma jokia veikla, kuri galėtų pakenkti jų veiklai.

Kiek tai susiję su techninėmis projekto detalėmis, 3 171 metro ilgio ir 45 metrų pločio kilimo ir tūpimo tako dangos atnaujinimas bus atliekamas klojant 4 cm storio sluoksnį, kuris užtikrins itin vientisą ir stabilią važiuojamąją dangą. Be to, pagal galiojančias taisykles bus pakeistas horizontalusis ženklinimas, o paviršiaus apšvietimas bus modernizuotas.

AENA įsipareigoja visus veiksmus glaudžiai koordinuoti su įvairiomis oro uosto veikloje dalyvaujančiomis šalimis ir paslaugų teikėjais, kad būtų kuo mažiau trikdžių.

Šis projektas yra svarbus žingsnis gerinant Tenerifės oro uosto infrastruktūrą ir padės išlaikyti aukštus regioninių oro susisiekimo paslaugų saugos ir efektyvumo standartus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO