30.9 C
Tenerife
Antradienis, 26 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmas"Canaryfly" skelbia išskirtinę akciją - skrydžiai už 5 eurus

„Canaryfly” skelbia išskirtinę akciją – skrydžiai už 5 eurus

- Advertisement 3-


Kanarų salose veikianti vietinė oro transporto bendrovė „Canaryfly” pristatė įdomią naują akciją, pagal kurią nuo lapkričio 1 d. iki gruodžio 31 d. siūloma skristi tarp salų už neįtikėtiną kainą – vos 5 eurus už kelionę į vieną pusę, neįskaitant mokesčių ir dokumentų išdavimo rinkliavų.

Šia akcija siekiama, kad kelionės lėktuvu tarp salų taptų prieinamesnės tiek regiono gyventojams, tiek svečiams, o „Canaryfly” dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą teikti įperkamas kelionių galimybes ir skatinti atrasti naujas kelionių kryptis.

Šį išskirtinį pasiūlymą bus galima įsigyti tik bendrovės interneto svetainėje, www. canaryfly.es ir APP iki šio sekmadienio (rugsėjo 24 d.th), o dėl unikalaus šios akcijos pobūdžio įsigytų bilietų nebus galima keisti ar grąžinti pinigų.

„Canaryfly”, kuri kiekvieną mėnesį Kanarų salose perveža tūkstančius keleivių, yra gavusi kokybės ir aplinkosaugos vadybos sertifikatus, kad užtikrintų savo veiklos tobulumą. Keleivių saugumas ir gerovė išlieka svarbiausiu prioritetu, todėl visuose skrydžiuose taikomos griežtos sveikatos ir saugos priemonės.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai