25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Canaryfly" skelbia išskirtinę akciją - skrydžiai už 5 eurus

„Canaryfly” skelbia išskirtinę akciją – skrydžiai už 5 eurus

- Advertisement 3-


Kanarų salose veikianti vietinė oro transporto bendrovė „Canaryfly” pristatė įdomią naują akciją, pagal kurią nuo lapkričio 1 d. iki gruodžio 31 d. siūloma skristi tarp salų už neįtikėtiną kainą – vos 5 eurus už kelionę į vieną pusę, neįskaitant mokesčių ir dokumentų išdavimo rinkliavų.

Šia akcija siekiama, kad kelionės lėktuvu tarp salų taptų prieinamesnės tiek regiono gyventojams, tiek svečiams, o „Canaryfly” dar kartą patvirtino savo įsipareigojimą teikti įperkamas kelionių galimybes ir skatinti atrasti naujas kelionių kryptis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šį išskirtinį pasiūlymą bus galima įsigyti tik bendrovės interneto svetainėje, www. canaryfly.es ir APP iki šio sekmadienio (rugsėjo 24 d.th), o dėl unikalaus šios akcijos pobūdžio įsigytų bilietų nebus galima keisti ar grąžinti pinigų.

„Canaryfly”, kuri kiekvieną mėnesį Kanarų salose perveža tūkstančius keleivių, yra gavusi kokybės ir aplinkosaugos vadybos sertifikatus, kad užtikrintų savo veiklos tobulumą. Keleivių saugumas ir gerovė išlieka svarbiausiu prioritetu, todėl visuose skrydžiuose taikomos griežtos sveikatos ir saugos priemonės.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO