30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsPakavimo ir siuntimo patarimai tarptautinėms siuntoms

Pakavimo ir siuntimo patarimai tarptautinėms siuntoms

- Advertisement 3-

Siuntos tarptautiniais kurjerių keliais keliauja diena iš dienos. Siunčiant bet kokio tipo prekes į užsienį, svarbiausias ir pagrindinis žingsnis yra atsižvelgus į siuntos pobūdį ir paskirtį, tinkamai supakuoti visus daiktus. Tai padės užtikrinti, kad paketas saugiai ir sėkmingai pasieks gavėjo namų slenkstį. Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius pakavimo ir siuntimo patarimus, naudojantis kurjerių paslauga.

Kodėl pakuotė yra svarbi?

Gera pakuotė apsaugo siuntinio turinį nuo galimų pažeidimų ir pavojų jo transportavimo metu. Tinkamai supakavus produktus galima būti tikriems, jog siunta saugiai pasieks gavėją.

Kokio tipo medžiagos yra reikalingos pakavimui?

Pakuojant produktus pristatymui, galima naudoti daug įvairių pakavimo medžiagų, pavyzdžiui:

  • Išorinė pakuotė: poliuretano maišelis (tinka lengviems ir netvirtiems daiktams), kartoninis pakavimo vamzdelis, maža vieno sluoksnio kartoninė dėžutė (mažesniems daiktams) ir didesnė dviejų/trijų sluoksnių kartono dėžė (didesniems ir sunkesniems gaminiams).
  • Siuntos užpildo medžiaga: minkštas pakavimo popierius, birios granulės, įdėklai iš kartono, suglamžytas popierius, putplasčio įdėklai bei burbulinė plėvelė.
  • Užsandarinimas: tvirta lipni juosta.

Įpakavimo medžiagos rūšis, kuri bus naudojama priklauso nuo siunčiamo produkto tipo ir jo reikalavimų. Štai keletas patarimų, kurie užtikrins produktų saugumą ir klientų džiaugsmą:

5 gero siuntos supakavimo žingsniai

  1. Siuntos reikalavimų įvertinimas bei tinkamų pakavimo medžiagų pasirinkimas

Siuntos paketai keliauja per daug rankų, kol pasiekia galutinį tikslą. Turint tai omenyje, senos dėžės ar dėžutės gali būti pažeistos kelionės metu, nes darbuotojai veža jas iš vienos transportavimo vietos į kitą. Dėl nuolatinės trinties silpna kartoninė pakuotė gali plyšti.

Pakuotę, ypač tarptautinėms siuntoms reikia rinktis naują ir pagamintą iš patvarių ir kokybiškų medžiagų, tai padės užtikrinti, jog ne tik pakuotė, bet ir visas turinys bus nepažeistas kelionės metu. Pakuotė turėtų būti pasirenkama pagal siuntos dydį, tipą bei svorį. Dūžtantys produktai turėtų būti supakuoti su specialiomis apsauginėmis priemonėmis.

2. Smulkių daiktų pakavimas

Jei dėžutėje yra keli atskiri daiktai, derėtų atminti, kad jie gali judėti ir susidurti vienas su kitu, pervežimo metu. Atskirai suvyniojus daiktus, užtikrinama, kad daiktai daug nejudės ir nebus sugadinti. Daiktai, kuriuos gali paveikti purvas, vanduo ar kitos šlapios sąlygos, turi būti supakuoti į plastikinius maišelius.

3. Siuntos užpildas

Pakuotėje esant nepakankamam kiekiui daiktų, produktai daužysis ir yra tikimybė, jog bus sugadinti. Kita vertus, perpildytos dėžutės gali plyšti transportavimo metu. Kiek įmanoma turėtų būti pakankamai užpildo ir amortizuojančios medžiagos, kad produktai nejudėtų.

4. Tinkamos sandarinimo medžiagos naudojimas

Siuntoms rekomenduojama rinktis lipnią juostą, kurios plotis yra maždaug 5 cm., kad pakuotė neatsidarytų jokiu transportavimo etapu.

5. Pristatymo etikečių tvirtinimas

Paskutinis žingsnis pakuojant siuntinį yra uždėti siuntimo etiketę, kad siuntinys pasiektų savo tikslą ir paruošti komercinę sąskaitą faktūrą, kartu su kitais reikalingais siuntos dokumentais.

Reklaminis Straipsnis

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai