22.5 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTenerifė"Lidl Adeje" rytoj vėl atveria duris po 3,8 mln. kainavusio atsinaujinimo

„Lidl Adeje” rytoj vėl atveria duris po 3,8 mln. kainavusio atsinaujinimo

- Advertisement 3-


Nuo rytojaus, ketvirtadienio, „Lidl” pirkėjai Adeje galės džiaugtis atnaujinta parduotuve su didesne ekspozicija, naujomis kasomis, tausesniu apšvietimu ir oro kondicionavimo sistemomis bei 130 vietų automobilių stovėjimo aikštele su keturiais elektromobilių įkrovimo taškais, parduotuvė atidarys duris po 3,8 mln. eurų kainavusių atnaujinimų.

Atidarymo proga pirkėjams siūloma keletas išskirtinių šios parduotuvės pasiūlymų, kuriuos galima rasti specialioje brošiūroje ir „Lidl Plus” programėlėje, be to, pirmieji 2000 šios dienos pirkėjų gaus maišelį visam gyvenimui.

Dabar „Lidl” Kanarų salose turi 32 parduotuvių tinklą ir du logistikos centrus, kuriuose dirba 1 200 žmonių ir per metus nuperka vietinių produktų už 50 mln. eurų.

Tenerifės pietuose esanti parduotuvė „Adeje” buvo viena pirmųjų, kurią bendrovė atidarė Kanarų salose 2010 m. Ji vėl atvers duris po 18 savaičių, kai buvo uždaryta, kad būtų padidinta ir modernizuota, siekiant pasiūlyti klientams geresnes paslaugas.

Be specialių pasiūlymų, nuolaidų kuponus galima rasti ir „Lidl Plus” programėlėje, kurioje taip pat galima sekti naujausius patarimus, receptus, dalyvauti loterijose, laimėti prizus arba naudotis „Lidl Pay” mokėjimo paslauga, leidžiančia greitai ir patogiai atsiskaityti už pirkinius. Tie, kurie dar nėra programėlės naudotojai, gali užsiregistruoti ir gauti 3 eurų sveikinimo kuponą, kurį galės išleisti kitam pirkimui.

Pagerinta apsipirkimo patirtis:

Naujojoje „Lidl” parduotuvėje Adechėje yra daugiau nei 1 300 m2 prekybos ploto, kuriame pirkėjai gali rasti įvairių vietinių produktų, nes bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su daugiau nei šimtu salų tiekėjų.

Kanarų prekių asortimentą dabar sudaro 750 prekių, tarp kurių išsiskiria vaisiai ir daržovės, nes 60 % jų yra iš Kanarų sodų, sūriai, vynas ar mėsa, visi jie pažymėti „Compro Canario” ženklu, garantuojančiu vartotojui, kad jie yra vietinės kilmės.

Parduotuvė, kuri dirbs nuo 8.00 iki 22.00 val. septynias dienas per savaitę, buvo pertvarkyta laikantis griežtų ekologijos ir energijos vartojimo efektyvumo standartų. Atnaujintoje parduotuvėje įdiegta efektyvesnė LED apšvietimo sistema ir automatinės apšvietimo valdymo sistemos, kurios gerokai sumažina energijos suvartojimą. Be to, stengiantis optimizuoti energijos vartojimą, įrengta nauja mažai energijos suvartojanti oro kondicionavimo įranga.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai