26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaĮdomybėsĮvyko ilgai lauktas „Loro Parque“ atidarymas

Įvyko ilgai lauktas „Loro Parque“ atidarymas

- Advertisement 3-

Sekmadienį, gegužės 2 d., praėjus trylikai su puse mėnesio, savo duris ir vėl atvėrė „Loro Parque“. Organizacijos duomenimis, apie 2 000 žmonių turėjo galimybę mėgautis žaliuojančiais sodais ir gamtinėmis erdvėmis bei nesuskaičiuojama galybe įvairių rūšių ir ekosistemų, surinktų iš penkių pasaulio žemynų.

Nuo pat ankstaus šeštadienio ryto, nepaisant nelabai palankių oro sąlygų, prie „Loro Parque“ įėjimo būriavosi pirmieji, į parką patekti norintys lankytojai. Visi laikėsi saugaus tarpasmeninio atstumo, dėvėjo apsaugines veido kaukes. Šių taisyklių buvo laikomasi ir „Loro Parque“ teritorijoje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Praėjus dviems valandoms oras pagerėjo, danguje pasirodė saulė ir svečių antplūdis tapo dar didesnis. Šeimos su vaikais atvyko praleisti „ilgai lauktų dienų“ visų salos gyventojų mylimame Tenerifės parke.

Loro Parque“ yra atviras lankytojams nuo ketvirtadienio iki pirmadienio. Likusiomis savaitės dienomis (antradieniais ir trečiadieniais) parkas priima tik turistus atvykusius kruiziniais laivais.

Kol kas sustabdytos kai kurios įprastos paslaugos, pavyzdžiui, fotografavimas. Kol situacija su Covid-19 pandemija nesikeis, veiks tik kelios suvenyrų parduotuvės, restoranas ir du kioskai. Tačiau lankytojams leidžiama atsinešti savo maistą, tam tikrose zonose leidžiama rengti piknikus.

Saugos taisyklės Loro parko teritorijoje:

Įvairių pasirodymų metu yra laikomasi specialių sveikatos apsaugos taisyklių. Parko darbuotojai atsakingi už sveikatos priežiūros institucijų nustatytų taisyklių laikymąsi. Darbuotojai kantriai primindavo lankytojams apie teisingą apsauginių veido kaukių dėvėjimo būdą – „Tai dėl jūsų pačių saugumo“, – angliškai kalbančiai moteriai priminė vienas iš Loro Parko darbuotojų.

Parko atidarymu džiaugiasi ne tik „Loro Parque“ lankytojai, bet ir patys darbuotojai. José Luis šiame parke dirba nuo 1996 metų pradžios: „Šiandien grįžti į darbą man buvo tarsi Dievo dovana, nebuvau įpratęs tiek laiko būti namuose“, – prisipažino jis.

José Luis kasdienybė pagaliau pasikeitė. Rytinius pasivaikščiojimus ir televizijos laidų stebėjimą pakeitė ilgai lauktas darbas ir išsiilgti kolegos. „Niekada neturėjau problemų su klientais ar darbuotojais, jie visi mane myli, visus juos pažįstu“, – sakė José Luis.

Vienintelis dalykas, kuris pasikeitė jo kasdieniame darbe, yra susijęs su saugos ir higienos priemonėmis. Šiuo metu visur naudojamos dezinfekcinės priemonės. Taip pat pakeistos paslaugų teikimo valandos. Praėjusiais metais darbo laikas prasidėdavo 8:45 val. ir baigdavosi 18:45 val., o dabar prasideda 9:30 val. ir baigiasi 17:30 val. „Tai akivaizdu, nes lankytojų srautai dar negrįžo į ikipandeminį lygį“, – paaiškino jis.

Wolfgang Kiessling džiaugiasi gera visuomenės reakcija:
„Loro Parque“ prezidentas Wolfgang Kiessling ankstų šeštadienio rytą asmeniškai dalyvavo pirmųjų lankytojų pasitikime. W. Kiessling, lydimas žmonos, dukters ir anūkės džiaugėsi, kad sprendimas vėl atverti parko duris plačiai visuomenei sulaukė gerų atsiliepimų, nors lankytojų skaičius dar gerokai mažesnis nei įprastai.

- Advertisement 4-

Naujausi