25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiAnnos ir Olivijos paieškos: įkalčių ieškoma Arona regione

Annos ir Olivijos paieškos: įkalčių ieškoma Arona regione

- Advertisement 3-

Jau penktą dieną iš eilės tęsiasi vienerių metų Anos ir 6 metų Olivijos bei jų 37 metų tėvo Tomás A. Gimeno paieškos. Tyrimui vadovauja iš žemyninės Ispanijos dalies atvykusi elitinė Civilinės gvardijos (UCO) komanda. Kasdien aiškėjant naujiems įkalčiams, neatmeta galimybė, kad pabėgimas buvo iš anksto suplanuotas padedant šeimos nariui ar draugui. Tenerifės pietuose vyksta liudininkų apklausa.

Per pastarąsias 24 valandas buvo patvirtinti keli faktai. CCTV kamerų įraše matoma, kad šeimai priklausanti vaiko kėdutė buvo perkelta į valtį. Be to, jūroje rastoje valtyje nebuvo inkaro. Pareigūnai nustatė, kad Tomás A. Gimeno tikrai paliko uostą ir patraukė į degalinę, kurioje nusipirko mobiliojo telefono kroviklį ir cigarečių bei atsiskaitė savo mokėjimo kortele. Be to iš karto po vidurnakčio jis buvo nubaustas už komendanto valandos pažeidimą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Teigiama, kad Tomás A. Gimeno vilkėjo daug drabužių, su savimi turėjo beveik 70 000 eurų grynaisiais pinigais, kurie buvo paimti iš jo banko, todėl jo sąskaitos buvo atsekamos. Vyras paliko savo automobilį „Audi“ prieplaukoje ir tai yra argumentai tiems, kurie gina hipotezę, kad tėvas su mergaitėmis pabėgo pasitelkęs jūroje sutiktą laivą ar burlaivį, kuris galėtų perplaukti Atlanto vandenyną.

Vienas iš neatsakytų klausimų – kur buvo ir kas prižiūrėjo mergaites tuo metu, kai jų tėvas į laivą krovė lagaminus, kuriuose, kaip manoma, buvo asmeniniai daiktai ir drabužiai. Neabejotinai kyla klausimas, ar byloje yra bent vienas bendrininkas, padėjęs suplanuoti ir įvykdyti mažamečių pagrobimą, slėpimą ar įsodinimą į laivą, plaukiantį į užsienį.

Apklausti šeimos nariai bei artimi draugai:
Apklausiant šeimos narius, draugus ar kaimynus, kartais paaiškėja labai netikėti faktai. Taip nutiko ir Tomás A. Gimeno, kuris įtariamas padarius sunkų nusikaltimą – savo nepilnamečių vaikų pagrobimą, byloje. Ypač keista ir baugu, kai aplinkoje atsiranda tokiais baisiais nusikaltimais kaltinami asmenys.

Tomás A. Gimeno pažįstami ir kaimynai jį apibūdino kaip gyvenimu besidžiaugiantį atsiskyrėlį, priklausantį aukštesniai nei vidurinės klasės šeimai, šiuo metu dirbantį bananų plantacijoje Guazoje, Aronoje, Tenerifės pietuose. Jis išsiskyrė savo meile automobilių sportui bei tenisui, kurį jau daugelį metų dėstė vaikams.

Visi apklausti liudininkai teigė, kad Tomás A. Gimeno negalėtų pakenkti savo vaikams. Tačiau paklausti, ar jis galėtų suplanuoti kelionę burlaiviu ir pasiimti vaikus su savimi, visi liudininkai atsakė teigiamai.

Užvakar Guardia Civil pareigūnai įkalčių ieškojo plantacijoje, kurioje dirbo ir apsistojo Tomás Gimeno. Paieškos buvo surengtos ir Igueste de Candelaria regione, kur, kaip manoma, mergaitės kartu su tėvu praleido antradienio popietę. Daugiau naujienų apie šias paieškas kol kas nėra.

Užvakar po pietų Tenerifės pietuose esančiame Granadilla de Abona mieste buvo apklausti keli žmonės, daugiausia Tomás Gimeno draugai ir pažįstami. Policijos pareigūnai ir toliau ieško informacijos apie galimą bendrininką.

Išduotas tarptautinis arešto orderis:
Galimybė, kad Tomás A. Gimeno, kaip įtariama, pagrobė savo dvi dukteris ir pasislėpė nuo Ispanijos teisėsaugos, pabėgęs su jomis į užsienį, vykstant tyrimui, sustiprėjo, tačiau nuo pat pradžių buvo imtasi priemonių, numatytų tokio pobūdžio bylose. Kontrolė sustiprinta visuose jūros ir oro uostuose ne tik Tenerifėje, bet ir visoje provincijoje bei regione, o šį rytą Guimaro teismas išdavė tarptautinį arešto orderį.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock