30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaĮvykiaiAtostogaujantis britų karys Tenerifėje išgelbėjo skęstančią 25 metų turistę

Atostogaujantis britų karys Tenerifėje išgelbėjo skęstančią 25 metų turistę

- Advertisement 3-


Du nacionalinės policijos pareigūnai ir atostogaujantis britų karys ankstyvą rytą (trečiadienį) išgelbėjo turistės iš Jungtinės Karalystės gyvybę, kai ji 4 val. ryto nusprendė įbristi į jūrą ir dėl stiprių srovių pateko į bėdą.

Incidentas įvyko prie Playa Honda – banglentininkų paplūdimio, esančio už Las Americas, pietinėje Tenerifės dalyje, garsėjančio didelėmis bangomis, bangavimu ir uolėta pakrante. Pareigūnams apie jūroje atsidūrusią moterį pranešė britas.

Atskubėję į paplūdimį pareigūnai pamatė vyrą, kareivį, su aiškiais išsekimo požymiais, bandantį ištraukti iš vandens turistę, kuri nerodė jokių gyvybingumo ženklų, per uolėtą paplūdimio vietą.

Pareigūnai padėjo jam ištraukti ją iš vandens, po to pradėjo bandyti ją gaivinti, ji iš dalies į tai reagavo ir pradėjo kosėti vandeniu, tačiau vis praradinėjo sąmonę ir rodė akivaizdžius didelio nusilpimo požymius.

Atvykę medikai sugebėjo ją visiškai atgaivinti, o vėliau perkelti į pajūrį ir stabilizuoti. Moteris, kuriai labai pasisekė būti išgelbėtai, pasirodė esanti 25 metų britų turistė, apsistojusi kitoje gatvės pusėje esančiame viešbutyje ir prisipažinusi neprisimenanti, kodėl rizikavo savo gyvybe ir tokią ankstyvą valanda viena ėjusi į vandenyną. Buvo nuvežta į ligoninę tolesniam gydymui.

Apie du britus, kurie pranešė policijai ir išgelbėjo ją iš vandens, vienas iš jų prisistatė turintis Jungtinės Karalystės karinius dokumentus ir ėjo namo po naktinio pasilinksminimo, kai pamatė nelaimės ištiktą moterį. Policija ir gelbėjimo tarnybos pagyrė abu už jų veiksmus gelbstint moters gyvybę.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai