30.4 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 30 birželio, 2022
Reklama
PradžiaSveikataIspanijos sveikatos ministerija praneša, kad per pastarąsias keturias dienas labai padaugėjo Covid...

Ispanijos sveikatos ministerija praneša, kad per pastarąsias keturias dienas labai padaugėjo Covid atvejų

- Advertisement 3-


Sveikatos apsaugos ministerija toliau teikia duomenis apie naujus užsikrėtimo Covid virusu atvejus Kanarų salose, atsižvelgdama į naujus rodiklius, nurodytus Covid-19 priežiūros ir kontrolės strategijoje, kuriai pritarė Tarpteritorinė taryba, ir vakar pranešė, kad nuo paskutinio duomenų atnaujinimo penktadienį buvo užregistruoti 2925 nauji atvejai tarp vyresnių nei 60 metų žmonių, kurie yra vienintelė stebima amžiaus grupė Ispanijoje.

Tai reiškia, kad susikaupęs šios amžiaus grupės žmonių koronaviruso atvejų skaičius Kanarų salose dabar siekia 73 499, o 7 dienų sergamumo rodiklis padidėjo iki 523,91, o 14 dienų sergamumo rodiklis – iki 1001,59 atvejo

Šiuo metu Kanarų salų ligoninėse hospitalizuoti 307 pacientai, sergantys Covid, iš kurių 20 yra intensyviosios terapijos skyriuje, o 287 – Covid palatose. Taip pat patvirtinta, kad per pastarąsias keturias dienas įvyko dešimt su Covid susijusių mirčių, iš kurių septynios Gran Kanarijoje ir trys Tenerifėje. Visi mirusieji buvo nuo 65 iki 99 metų amžiaus, turėjo ankstesnių patologijų ir jau buvo hospitalizuoti.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai