26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaLanzaroteLanzarotėje du marokiečiai išgelbėjo skęstančią britę

Lanzarotėje du marokiečiai išgelbėjo skęstančią britę

- Advertisement 3-

Šeštadienį du marokiečiai išgelbėjo skęstančią britę. Dėl itin stipraus bangavimo, kuris traukė moterį vis tolyn nuo kranto, ji negalėjo išlipti iš vandens. Incidentas įvyko „Del Carmen” paplūdimyje, priešais viešbutį „Fariones”, Lanzarotėje.

„Vandenyje buvo dvi moterys, po sekundės srovė ir bangavimas pradėjo traukti jas tolyn į jūrą. Viena iš moterų sugebėjo išlipti iš vandens, kitą srovė nešė vis tolyn nuo kranto”, – pasakojo įvykio liudininkas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

„Lancelot Digital” duomenimis, kai liudininkas jau ketino skambinti greituoju pagalbos numeriu, „du jauni marokiečiai įšoko į vandenį ir ištraukė moterį ant prieplaukos zonos esančių uolų”.

Visas paplūdimys plojo jaunuoliams už drąsą ir atliktą žygdarbį. Tuo tarpu atvyko greitosios pagalbos medikai ir suteikė pirmąją pagalbą ne tik abiems britėms, bet ir vienam iš marokiečių, nes šis gelbėjimo metu jūros jėga buvo parblokštas į uolas.
Liudininkų teigimu, „jeigu jaunuoliai nebūtų puolę gelbėti moters ji, greičiausiai, būtų nuskendusi. Jie, rizikuodami savo pačių gyvybėmis, nedvejodami išgelbėjo svetimą”.

Abu marokiečiai nėra pažįstami, jie yra teisėti Lanzarotės gyventojai, turintys visus dokumentus, suteikiančius teisę ieškotis darbo. Keletas liudininkų sukūrė „Go Fund Me” puslapį, norėdami palaikyti vaikinus po jų drąsaus poelgio.

- Advertisement 4-

Naujausi