26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasIstorinis TUI ir "Ryanair" susitarimas atveria naujų kelionių galimybių bangą

Istorinis TUI ir „Ryanair” susitarimas atveria naujų kelionių galimybių bangą

- Advertisement 3-


„TUI Group” sudarė istorinį susitarimą su „Ryanair” ir sudarė sąlygas bendradarbiauti, kuris sukels revoliuciją kelionių pramonėje. Dabar Vokietijos turizmo milžinė pardavinės „Ryanair” skrydžius ir įtrauks juos į savo platų dinamiškų kelionės paketų asortimentą.

Vos po kelių savaičių klientai turės precedento neturinčią galimybę užsisakyti bet kurį Airijos oro linijų bendrovės maršrutą per Vokietijos kelionių grupės kanalus, sklandžiai derindami juos su savo kelionių paketais.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiuo svarbiu susitarimu TUI įžengia į naują oro erdvę, papildydama savo jau ir taip platų skrydžių spektrą. Kaip pabrėžiama oficialiame pranešime, šis bendradarbiavimas papildys platų pasaulinės pigių skrydžių bendrovės skrydžių tvarkaraštį, vykdomą penkių jos jau veikiančių oro linijų (o šeštoji – jau netrukus), taip pat skrydžių, vykdomų per asocijuotus vežėjus.

Šia strategine partneryste TUI gerokai padidins savo skrydžių pasiūlos įvairovę ir dažnumą, ypač Jungtinėje Karalystėje – rinkoje, kurioje „Ryanair” turi didelę įtaką. Grupė pabrėžia, kad keliautojai galės naudotis didesniu krypčių skaičiumi ir lankstesniu pasirinkimu, todėl atsiras milijonai naujų derinimo galimybių.

Taip pat šis bendradarbiavimas leis Vokietijos turizmo milžinei išplėsti savo miestų išvykų ir trumpų kelionių tvarkaraštį, įtraukiant šiuos papildomus skrydžius į jų paketus, užsakomus per kelionių agentūras arba internetu.

TUI teigia, kad ši naujoji partnerystė su „Ryanair” bus ypač naudinga kelionių organizatoriui „First Choice” – prekės ženklui, kuris Jungtinėje Karalystėje buvo atnaujintas praėjusį rugsėjį. Tikimasi, kad dėl papildomos apimties ir skrydžių lankstumo jis taps patrauklesnis jaunajai keliautojų kartai.

Peteris Krügeris, TUI grupės strategijos ir atostogų patirčių direktorius, sakė: „Naujasis susitarimas atitinka grupės strategiją toliau skaitmeninti verslo segmentus. Praėjusiais metais TUI dinaminių atostogų paketų skaičius viršijo 2,5 mln. Dabar bendradarbiavimas su „Ryanair” dar labiau išplės dinamiškai suplanuotų atostogų asortimentą ir padės pasiekti naują skaitmeninimo etapą. Be to, šis bendradarbiavimas prisideda ir prie mūsų augimo strategijos – daugiau produktų ir naujų svečių.”

Dara Brady, „Ryanair” rinkodaros ir skaitmeninės veiklos direktorė, išreiškė susižavėjimą šia partneryste ir teigė: „Džiaugiamės galėdami paskelbti apie šią partnerystę su TUI, leidžiančią TUI klientams nuo šiol užsisakyti „Ryanair” skrydžius, vietas ir bagažą kaip atostogų paketo dalį. Klientai gali tikėtis visiško kainų skaidrumo ir gauti visą su skrydžiu susijusią informaciją tiesiai iš bendrovės, o prie savo užsakymo galės tiesiogiai prisijungti per „myRyanair” paskyrą.”

- Advertisement 4-

Naujausi