26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaOraiAtsisveikinimas su kalima - šį penktadienį Kanarų salose giedras ir saulėtas dangus

Atsisveikinimas su kalima – šį penktadienį Kanarų salose giedras ir saulėtas dangus

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (Aemet) prognozuoja, kad šiandien, penktadienį, Kanarų salose vyraus giedras dangus, o šiaurinėje salų dalyje protarpiais bus debesuota.

Temperatūra šiek tiek sumažės, nes išnyko kalima ir su ja susiję karšti vėjai. Vietoj to numatomas vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, vietomis su pavieniais stipriais gūsiais, o antroje dienos pusėje kalnuotų salų šiaurės vakarų ir pietryčių šlaituose galimi labai stiprūs gūsiai. Lansarotės ir Fuerteventuros salose vėjas sustiprės vėliau dienos metu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

LANZAROTE:

Dažniausiai giedras dangus, su nedideliais debesuotais protarpiais šiaurėje ankstyvuoju ir vėlyvuoju paros metu. Temperatūra šiek tiek nukris, ypač rytinėje salos dalyje. Numatomas vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, vėliau dieną vietomis stiprus.
Temperatūra: aukščiausia 23 °C, žemiausia 18 °C.

FUERTEVENTURA:

Tarp vietomis debesuota, ryte daugiausia giedra. Aukščiausia temperatūra šiek tiek kris, ypač rytuose. Vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, vėliau dieną stiprės į šalies gilumą ir pietryčius.
Aukščiausia temperatūra: 23 °C, žemiausia – 18 °C.

GRAN CANARIA:

Trumpai debesuota salos šiaurėje ir šiaurės rytuose, kitur bus daugiausia giedra. Vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, protarpiais stiprus, vėliau dieną pakrantėse ir žemumose pietryčiuose tikėtini pavieniai labai stiprūs gūsiai. Vietomis stiprūs gūsiai galimi šiaurės vakarų pakrantėse, vėjui sustiprėjus.
Temperatūra: aukščiausia temperatūra 22 °C, žemiausia 19 °C.

TENERIFE:

Dažniausiai giedras dangus, šiaurėje ir šiaurės rytuose protarpiais kai kur debesuota. Temperatūra išliks nepakitusi arba šiek tiek sumažės, išskyrus viršūnes, kur ji turėtų padidėti. Vidutinio stiprumo šiaurės rytų vėjas, protarpiais stiprus, nedidelė tikimybė, kad šiandien po pietų žemumose ir pakrantėse, šiaurės vakarų ir pietryčių rajonuose, vietomis labai stiprūs gūsiai. Į dienos pabaigą labai stiprūs gūsiai labiau tikėtini salos pietryčių pakrantės rajonuose.
Temperatūra: Aukščiausia temperatūra – 24 °C, žemiausia – 19 °C.

- Advertisement 4-

Naujausi