30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaTurizmasSan Miguelio taryba pritarė trijų naujų viešbučių statybai

San Miguelio taryba pritarė trijų naujų viešbučių statybai

- Advertisement 3-


Svarbus žingsnis San Miguelio de Abonos regione – vietos taryba išdavė leidimus trijų naujų viešbučių statybai: dviejų prabangių 5 žvaigždučių ir 4 žvaigždučių viešbučių, kurie įsikurs „Amarilla Golf” ir „Golf del Sur” viešbučiuose Tenerifės pietuose.

Viename iš 5 žvaigždučių prabangių kurortų – „Amarilla Golf”, garsėjančiame vešliais žaliais golfo takeliais ir kvapą gniaužiančiais vaizdais į vandenyną, – įsikurs vienas iš 5 žvaigždučių prabangių kurortų, kuris žada svečiams pasiūlyti unikalų prabangos ir gamtos grožio derinį, todėl tai bus puiki vieta golfo entuziastams ir ramaus poilsio ieškantiems keliautojams.

Kita vertus, „Golf del Sur”, garsėjančiame gerai prižiūrimais golfo laukais ir gyvybinga pakrantės atmosfera, įsikurs kitas 5 žvaigždučių kurortas ir 4 žvaigždučių viešbutis. Šios apgyvendinimo įstaigos dar labiau praturtins dinamišką regiono turizmo kraštovaizdį, suteikdamos lankytojams įvairių galimybių mėgautis viešnage.

Meras Arturo Gonzálezas išreiškė savo entuziazmą, teigdamas: „Mes ir toliau išliekame patrauklia savivaldybe investicijoms, o tai reiškia ir naujų darbo vietų kūrimą. Šie nauji „Amarilla Golf” ir „Golf del Sur” projektai liudija mūsų įsipareigojimą skatinti turizmą ir ekonomikos augimą regione.”

Šių trijų kurortų statyba ir vėlesnis eksploatavimas lems didelį viešbučių skaičiaus padidėjimą regione ir sustiprins turizmo sektorių.

Šiuos pokyčius papildo esminiai pakrantės patobulinimai, įskaitant Charco Archiles, Punta Romba ir pakrantės promenadą, kuriuos San Miguelio de Abonos miesto taryba įgyvendino pastaraisiais metais ir kurie ir toliau stiprins ir įtvirtins šią vietovę kaip svarbiausią turistinę kryptį.”

Įsteigus šiuos naujus viešbučius „Amarilla Golf” ir „Golf del Sur”, San Migelis de Abona yra pasirengęs tapti dar patrauklesnis turistams, siūlydamas daugybę pasaulinio lygio patogumų ir gamtos grožį, kuris neabejotinai paliks lankytojams neišdildomą įspūdį.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai