30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaKanarų SalosIšaugęs susirūpinimas dėl Kanarų salose į jūrą išleidžiamų nuotekų kiekio

Išaugęs susirūpinimas dėl Kanarų salose į jūrą išleidžiamų nuotekų kiekio

- Advertisement 3-


Šiandien (ketvirtadienį) Kanarų salų verslo aplinkosaugos konsultantų asociacija pateikė oficialų skundą Kanarų salų parlamentui (Diputación del Común), kuriame teigiama, kad Kanarų salose kasdien į jūrą išpilama daugiau kaip 100 000 litrų nuotekų ir nuotekų.

Kaip teigiama Diputación del Común išplatintame pranešime, per paskutinį surašymą nustatyta, kad iš sausumos į jūrą išleidžiama daugiau kaip 300 nuotekų, kurios išleidžiamos į vandenį, prieš tai jų neišvalius.

Asociacijos prezidentas Juanas Rumeu ir dokumentinio filmo „Gelbėkime Tenerifę, užterštą salą” autorius Felipė Ravina teigė, kad jie tai padarė kaip paskutinę priemonę spręsti šią problemą Kanarų salose, nes dabar ji pradeda turėti rimtų pasekmių visuomenės sveikatai.

Be to, jie sakė, kad Kanarų salų parlamente prašė sudaryti tyrimo komisiją, tačiau iki šiol negavo atsakymo.

Rafaelis Yanesas, Diputación del Común vadovas, pažadėjo perduoti skundą Kanarų salų vyriausybei, prašydamas patikrinti šių duomenų tikrumą ir sužinoti apie planus artimiausiu metu ištaisyti šią padėtį.

Yanesas pridūrė, kad „aplinkosauga yra visuotinė problema. Gyvename planetoje taip, tarsi turėtume kitą, į kurią turėtume eiti, o pažeidžiamose teritorijose, tokiose kaip salynai, tai daug rimčiau. Pastaraisiais mėnesiais Kanarų salose buvo uždaryti keli paplūdimiai dėl vandenyje nustatytų E. coli bakterijos kiekių ir surengtos demonstracijos prieš „neteisėtą” nuotekų išpylimą, taip pat pranešta apie sveikatos sutrikimus Puerto Santjago viešbučiuose Tenerifėje ir maudantis jūroje El Medano mieste.

Kai žmonės kalba apie tai, kad negali išlaikyti turizmo augimo, jie turi omenyje būtent šiuos dalykus, o ne tai, kaip aiškina kiti, kad nenori, jog žmonės atvyktų į salas.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai