30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės paplūdimyje suimti du paaugliai, seksualiai užpuolę trylikametę mergaitę

Tenerifės paplūdimyje suimti du paaugliai, seksualiai užpuolę trylikametę mergaitę

- Advertisement 3-


Kanarų salų policijos (CGPC) Nepilnamečių ir šeimos operacijų skyrius (UMEFA) tiria trijų paauglių bylą dėl įtariamo 13 metų mergaitės seksualinio prievartavimo paplūdimyje Tenerifės pietuose, netoli naktinio gyvenimo zonos.

Kaip teigiama policijos pranešime spaudai, yra aiškių požymių, kad prieš trylikametę auką buvo įvykdytas seksualinės prievartos nusikaltimas po to, kai kovo mėn. apie tai policijai pranešė mergaitės tėvas

Tvirtinama, kad prievarta įvyko ankstyvą rytą, kai trys paaugliai vaikinai nusivedė į paplūdimį mergaitę, kuri, kaip įtariama, buvo neblaivi arba apsvaigusi nuo kokių nors narkotikų, ir ją seksualiai prievartavo.

Neatmetama galimybė, kad incidentą užfiksavo vienas iš užpuolikų, tačiau tai kol kas nepatvirtinta.

Trys jaunuoliai buvo sulaikyti ir tiriami siekiant išsiaiškinti kiekvieno iš jų vaidmenį įtariamame užpuolime, taip pat jų tarpusavio santykius.

Tyrėjai teigia, kad šiuo metu turi pakankamai įrodymų, patvirtinančių nukentėjusios paauglės pateiktą versiją, įskaitant liudytojų parodymus ir jos pokalbius su vienu iš užpuolikų po patirto užpuolimo.

Po užpuolimo mergaitė kenčia nuo nerimo, todėl ja rūpinasi Vaiko teisių apsaugos generalinis direktoratas, kad suteiktų jai reikalingą paramą ir pagalbą.

Tyrimas, kurį atlieka (UMEFA), tebevyksta.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai