25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimas"Granadilla" paskelbė, kad 2024 m. bus galima išsinuomoti 300 įperkamų butų

„Granadilla” paskelbė, kad 2024 m. bus galima išsinuomoti 300 įperkamų butų

- Advertisement 3-


Esant sudėtingai būsto situacijai, kai sparčiai kyla nuomos kainos ir įvairiose pietinės Tenerifės dalies vietovėse atsiranda laikinų būstų, Granadilla turi pagrindo džiaugtis. Remiantis prognozėmis, Taryba ketina įrengti 300 nebrangių nuomojamų butų, kurių kaina neviršys 5,5 euro už kvadratinį metrą arba 6,5 euro su garažu ir sandėliuku, o nuomos mokestis neturėtų viršyti 30 proc. nuomininkų pajamų.

Apie tai vakar (antradienį) pranešė nekilnojamąjį turtą įsigijęs fondas „Orion Rental”, o patvirtino Granadilla de Abona miesto Taryba. „Orion Rental” šį turtą įsigijo konkurso būdu, gavusi gyvenamųjų namų kvartalą, kuris buvo apleistas per 2008 m. nekilnojamojo turto krizę ir kurį kontroliavo „Sareb”, vadinamasis „blogasis bankas”, atsakingas už toksiško turto, kurį vyriausybė įsigijo po gelbėjimo priemonių, valdymą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Enrique Guerra, „Orion Rental” patronuojančios bendrovės „Private Equity” generalinis direktorius, paaiškino, kad šį turtą iš viso sudaro 294 būstai, išsidėstę aštuoniuose pastatuose.

„Du iš šių pastatų šiuo metu yra „užimti”, daugiausia fizinių asmenų, kurie turėjo tapti savininkais, kol krizė nesustabdė statybų. Esame pasiryžę juos remti, kol kiti šeši pastatai bus renovuoti. Vėliau juos perkelsime į baigtus statyti būstus, kol bus baigti statyti jų pirminiai namai, o po to jie galės grįžti”, – sakė Guerra.

Visos investicijos į pastatų įsigijimą siekė 7 360 500 eurų. Guerra pridūrė: „Dabar daugiausia dėmesio skiriama jų pritaikymui. Jau turime reikiamus leidimus. Manome, kad statybos gali prasidėti maždaug per du ar tris mėnesius ir būti baigtos iki metų pabaigos.”

Guerra pabrėžė, kad šių būstų priskyrimo prie prieinamų nuomos kainų kategorijos sąlygas reglamentuoja įstatymai – tiek dėl kvadratinio metro kainos, tiek dėl didžiausios procentinės nuomininkų pajamų dalies. Tikslinė šių nuomojamų būstų demografinė grupė – dirbanti vidurinioji klasė, t. y. dalis žmonių, kuriems iš tiesų reikia tokio būsto. „Tai nėra tik pageidavimai”, – patikino jis. „Akivaizdu, kad turizmo sektoriui reikia darbuotojų, kurių šiuo metu trūksta, ir šie asmenys turėtų gyventi netoliese, vietovėse, kuriose yra būtiniausios paslaugos ir infrastruktūra.” Būtent toks yra Granadiljos miesto centro atvejis, kur nekilnojamojo turto objektai yra netoli savivaldybės baseino Los Hinojeros rajone.

Remiantis skaičiavimais, gautais iš bendrovės duomenų, 60 kvadratinių metrų ploto buto nuomos kaina be garažo ir sandėliuko būtų 330 eurų, o su garažu ir sandėliuku – 390 eurų. Svarbu pažymėti, kad šiuo metu rajone panašaus turto nuomos kainos svyruoja apie 700 eurų per mėnesį.

Savivaldybės šaltiniai patvirtino šiuos duomenis ir pabrėžė, kad pirmasis bendrovės atstovų susitikimas su Granadiljos mere Jennifer Miranda ir miesto planavimo tarybos nariu Óscar Delgado įvyko šių metų rugpjūtį ir buvo pristatytas projektas.

„Mums labiausiai rūpėjo, kas nutiks tiems, kurie šiuo metu gyvena dalyje pastatų. Tačiau mus nuramino bendrovės ketinimas įtraukti juos į nuosavybės sandorį su „Sareb”. Granadilijos miesto taryba turi jurisdikciją spręsti urbanistinio planavimo klausimus, ir tai puiki žinia, kad bus įtrauktas įperkamas nuomojamas būstas, nes jis labai reikalingas”, – pridūrė jie.

Kalbant apie rajono urbanistinę plėtrą, pavyzdžiui, šaligatvių tiesimą ir apšvietimą, taryba paaiškino, kad „pirkėjai, Private Equity, yra įsipareigoję prisiimti šiuos įsipareigojimus”.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO