24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaIspanija"Glovo" Ispanijoje gresia 79 mln. eurų bauda už "netikrą savarankišką darbuotojų įdarbinimą

„Glovo“ Ispanijoje gresia 79 mln. eurų bauda už „netikrą savarankišką darbuotojų įdarbinimą

- Advertisement 3-


Šiandien (ketvirtadienį) darbo ir užimtumo ministrė Yolanda Díaz paskelbė, kad maisto pristatymo internetu bendrovei „Glovo“ gresia 79 mln. eurų bauda už tai, kad ji nesilaikė vadinamojo „Riderio įstatymo“, pagal kurį ji privalo įdarbinti savo darbuotojus ir neleisti jiems dirbti savarankiškai.

Diaz apkaltino „Glovo“ „pažeidus“ 10 600 savo darbuotojų darbo teises ir „trukdžius“ darbo inspektoriams, o tai ji apibūdino kaip „labai rimtą nusižengimą socialinėje ir demokratinėje teisinėje valstybėje, kurioje įmonės privalo laikytis darbo įstatymų“.

Ji įspėjo, kad „Glovo“ susiduria su autentiškais veiksmais dėl „netikrų savarankiškai dirbančių“ darbuotojų, ir ši bendrovė bus nubausta įstatymo griežtumu, kaip tai jau buvo padaryta su inspekcija“.

„Žygeivių įstatymas“ Ispanijoje įsigaliojo rugpjūčio 12th d., kaip kovo mėn. pasiekto Darbo ministerijos, CCOO ir UGT profesinių sąjungų bei CEOE ir Cepyme verslo organizacijų susitarimo rezultatas.

Jis daro įtaką darbo santykiams tarp platformų, skirtų bet kokiam produktui ar prekei platinti, ir jų darbuotojų, todėl jis turi įtakos ne tik maisto pristatymo įmonėms, tokioms kaip „Glovo“, „Uber Eats“ ir „Deliveroo“, bet ir kitus produktus platinančioms įmonėms.

Pagal darbo įstatymus asmuo negali būti savarankiškai dirbantis asmuo, jei jis „dirba“ įmonei ir tik šiai įmonei išrašo sąskaitas faktūras. Pagal įstatymus toks asmuo turėtų būti įdarbintas atitinkamoje įmonėje.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai