32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaOraiKanarų salas rytoj užklups atogrąžų ciklonas, kuris atneš lietaus ir audrų

Kanarų salas rytoj užklups atogrąžų ciklonas, kuris atneš lietaus ir audrų

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) įspėjo, kad nuo šeštadienio iki pirmadienio Kanarų salas pasieks smarkios liūtys dėl Atlanto vandenyne susiformavusio atogrąžų ciklono poveikio. Nacionalinio uraganų centro duomenimis, tikimybė, kad vakarinėje Afrikos dalyje esanti atogrąžų banga virs ciklonu, padidėjo iki 70 %, palyginti su 30 % vakar ir 10 % trečiadienį.

Prognozuojama, kaip išsamiai nurodoma Valstybinės meteorologijos agentūros (AEMET) pranešime, kad banga išsivystys į atogrąžų depresiją ir nuo šeštadienio 24 d. iki pirmadienio 26 d. iš pietų priartės prie Kanarų salų, palikdama intensyvias ir plataus masto liūtis.

Kanaru salas rytoj uzklups atograzu ciklonas kuris atnes lietaus ir audru

Tai reiškia, kad nuo rytojaus (šeštadienio) visose salose laukiama smarkaus lietaus ir audrų, kurios bus vidutinio stiprumo, tačiau sekmadienį ir pirmadienį taps stiprios arba labai stiprios, ypač Tenerifėje, vakarinėse salose ir Gran Kanarijoje

Pasak orų eksperto Viktoro Gonzálezo (Víctor González), tropinė audra turėtų būti į pietus nuo Kanarų salų, o liūtys labiausiai paveiks pietinę salų dalį.

Sekmadienį, kaip prognozuojama, bus daugiausiai lietaus – per valandą iškris nuo 60 iki 100 litrų į kvadratinį metrą, išskyrus Lansarotę ir Fuerteventūrą, kur lietaus kiekis numatomas mažesnis.

Be lietaus ir elektros audrų, prognozuojami stiprūs arba labai stiprūs pietvakarių vėjo gūsiai vidaus ir aukštumose.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai