23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaOraiAtogrąžų audra "Hermine" nuo vidurdienio bus juntama vakarinėje Kanarų salų dalyje

Atogrąžų audra „Hermine” nuo vidurdienio bus juntama vakarinėje Kanarų salų dalyje

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) šį rytą atnaujino savo prognozę ir teigia, kad atogrąžų audros „Hermine” poveikis Kanarų salų vakaruose bus jaučiamas nuo šiandien, šeštadienio, vidurdienio.

Nuo 15.00 val. Tenerifėje, La Palmoje, La Gomeroje ir El Hierro prasidės 60 litrų į kvadratinį metrą lietus, vėjo gūsiai iki 70 km/val. ir audros, nors kol kas naktį ir šį rytą lijo tik silpnai

Situacija pablogės nuo vidurnakčio ir visą sekmadienį, kai „Hermine” taip pat paveiks Gran Kanarijos, Lansarotės ir Fuerteventuros salas.

Tikimasi, kad kai kuriose vietovėse liūtys sustiprės iki 100 litrų į kvadratinį metrą, visame salyne kils audros, o vakarinėse salose tęsis stiprus vėjas.

Vis dėlto tikimasi, kad pirmadienio rytą padėtis pagerės, nors pirmoje dienos pusėje liūtys, vėjas ir audros tęsis.

TORESAS: „Kanarų salų prezidentas Ángel Víctor Torres paprašė „būti apdairiam” ir paragino savaitgalį, artėjant audrai, laikytis „savisaugos ir maksimalaus atsargumo”, nes, pasak jo, tai gali būti „intensyviausios liūtys Kanarų salose per pastaruosius metus”.

Torresas paprašė žmonių likti namuose, vengti kelionių po salas ar tarp jų ir paskelbė, kad visa veikla lauke sustabdoma nuo šiandien, kol baigsis didžiausias pavojus.

Šiuo metu prognozėse pabrėžiama, kad ciklono branduolys nepalies salų, tačiau meteorologinis reiškinys archipelage paliks nemažai kritulių.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai