24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaKanarų SalosBenidormo viešbučiai atsisako apgyvendinti Afrikos migrantus

Benidormo viešbučiai atsisako apgyvendinti Afrikos migrantus

- Advertisement 3-


Migrantų krizė, pastarosiomis savaitėmis krečianti Kanarų salas, pradeda paveikti ir kitas Ispanijos dalis. Pastarosiomis dienomis keli Kosta Blankos viešbučiai gavo įvairių nevyriausybinių organizacijų (NVO) pasiūlymų apgyvendinti Kanarų salyno pakrantėse išsilaipinusius migrantus, nes jie stengiasi apgyvendinti tūkstančius migrantų iš Užsachario šalių, atplaukiančių mažomis valtimis.

Reaguodama į šią situaciją, Valensijos viešbučių asociacija HOSBEC pasmerkė viešojo ir privataus sektorių „koordinavimo trūkumą”. Jie teigia, kad šių apgyvendinimo pasiūlymų nepateikė centrinė vyriausybė, todėl tarp sektoriaus įmonių savininkų kilo sumaištis.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pareiškime jie aiškina: „Per pastarąsias 72 valandas keli Valensijos bendruomenės viešbučių savininkai išreiškė sumišimą po to, kai su jais susisiekė išorės organizacijos, siūlančios lanksčias pabėgėlių apgyvendinimo sutartis artimiausiomis savaitėmis, pritaikytas prie kiekvienos įstaigos ekonominių ir aptarnavimo sąlygų.”

HOSBEC kritikuoja koordinavimo su regioninėmis ir vietos administracijomis kiekvienoje iš siūlomų priimančiųjų vietų trūkumą, apibūdindama jį kaip „neegzistuojantį”. Jie taip pat teigia, kad, nepaisant bandymų susisiekti su NVO, atsakingomis už apgyvendinimo ir viešnagės administravimą, jie „negalėjo” imtis jokių veiksmų, kad užtikrintų tinkamą šių apgyvendinimo vietų koordinavimą ir garantuotų taikų sambūvį nukentėjusiose turistinėse vietovėse.

Benidormo atveju HOSBEC neturi jokių žinių apie viešbutį, kuris sutiktų su migrantų apgyvendinimo sąlygomis. Tačiau jiems žinoma, kad kitose Valensijos bendruomenės turistinėse vietovėse pabėgėliai jau apsistojo arba artimiausiomis dienomis apsigyvens susijusiuose viešbučiuose.

Nors viešbučių asociacija pabrėžia, kad svetingumo sektorius yra „įsipareigojęs ir reaguoja į nepaprastąsias situacijas, pavyzdžiui, susidariusias dėl šių aplinkybių”, jie taip pat reikalauja, kad migrantų apgyvendinimo politika būtų planuojama iš anksto ir koordinuojama tarp viešojo ir privataus sektorių miestuose ir turistinėse vietovėse, „siekiant užtikrinti kuo geresnes priėmimo ir būsimų veiksmų sąlygas”.

Izoliuoti ir neinformuoti:

Valensijos viešbučių atstovai skundžiasi, kad vyriausybė, kurdama informacijos kanalą, į juos neatsižvelgė. Jie priekaištauja: „Dar niekada per jokią krizę, su kuria susidūrėme, nesijautėme tokie izoliuoti ir neinformuoti centrinės valdžios.”

Vis dėlto jie priduria, kad ir toliau liks „visiškai oficialių valdžios institucijų žinioje”, siekdami toliau demonstruoti solidarumo svarbą ir regiono turizmo sektoriaus įsipareigojimą.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos