25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės pietuose įvykusioje avarijoje sunkiai sužeista vairuotoja

Tenerifės pietuose įvykusioje avarijoje sunkiai sužeista vairuotoja

- Advertisement 3-


Vakar ryte Tenerifės pietuose, netoli Guazos esančiame TF-66 kelyje, susidūrus dviem automobiliams, buvo sunkiai sužeista vairuotoja, kurią dėl sunkių sužalojimų teko skraidinti į ligoninę.

Pagal Skubios pagalbos tarnybų koordinavimo centro (CECOES) duomenis, avarija įvyko apie 10.20 val. ryto, kai buvo gautas pranešimas apie avariją ir pranešta, kad vieno iš automobilių vairuotoja yra įstrigusi viduje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

CECOES nedelsdamas į nurodytą vietą, esančią kelio TF-66, jungiančio Guaza BP žiedinę sankryžą su El Palm-Mar žiedine sankryža, ruože, išsiuntė būtinus skubios pagalbos išteklius, įskaitant ugniagesių komandą ir medicinos sraigtasparnį.

Nuvykę į vietą ugniagesiai įsitikino, kad transporto priemonės yra saugios, atjungė akumuliatorius ir tik tada atsargiai išlaisvino automobilyje įstrigusią sužeistą moterį, kad jai galėtų suteikti pagalbą El Frailės sveikatos centro paramedikai ir medikai.

Tenerifes pietuose ivykusioje avarijoje sunkiai suzeista vairuotoja

Iš pradžių ją įvertinę ir stabilizavę, jie nusprendė, kad ją reikia skubiai gabenti į Nuestra Señora de Candelaria universitetinę ligoninę, kad būtų skubiai gydomi daugybiniai avarijos metu patirti sužalojimai, todėl policija koordinavo eismą, kad sraigtasparnis galėtų nusileisti ir moteris kuo greičiau ir sklandžiau būtų įkelta į orlaivį.

Be sunkiai sužeistos moters, du vyrai taip pat patyrė sužalojimus ir buvo gydomi įvykio vietoje. Laimei, jų sužalojimai buvo laikomi nesunkiais ir jiems neprireikė tolesnio gydymo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO