30.1 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsAr kas nors nori vikšrų... ar vabzdžių... ar kirminų?

Ar kas nors nori vikšrų… ar vabzdžių… ar kirminų?

- Advertisement 3-Tenerifėje esantis restoranas kelia skirtingas nuomones, nes savo meniu siūlo taco su vabzdžiais, kirmėlėmis ir vikšrais. Kavinė „Kocora Café” įsikūrusi Santa Kruso La Granja parke, o savininkai sako, kad nors jie kelia daug skepticizmo, tiems, kurie juos valgo, jie patinka!


Pirmiausia savininkai nori paaiškinti vieną dalyką, t. y. kad vartojimui paruošti vabzdžiai buvo apdoroti taip, kad būtų valgomi be jokios rizikos.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife


„Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos turime paaiškinti, yra tai, kad vien dėl to, jog esame įsikūrę parke, mes negaudome vabzdžių ir nededame jų į keptuvę, jie turi būti kruopščiai paruošti”, – sako Chusas Luque, kuris kartu su Luisu Lerinu yra vienas iš „Kocora” savininkų.


Vabzdžių leidimų išdavimas ir komercializavimas reglamentuojamas nuo 2018 m., kai įsigaliojo Naujų maisto produktų reglamentas, kategorija, kuriai jie priskiriami, taip pat Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) sulaukia vis daugiau paraiškų.


„Svetingumo rinka yra labai konkurencinga, todėl visuomet reikia atkreipti klientų dėmesį kažkuo kitokiu. Mes pirmieji juos išbandėme ir mums patiko, todėl ištyrėme, ar galėtume juos patiekti kavinėje, ir ėmėmės to daryti.”


„Kocora” nuo pat atidarymo garsėjo aukštos kokybės fusion maistu, tačiau savininkai pamatė, kad visose didžiosiose salos parduotuvėse pardavinėjami žmonėms vartoti skirti vabzdžiai, todėl nusprendė imtis naujovių.


Vabzdžių, kirmėlių ir vikšrų taco, kuriuos leido EFSA, patiekiami pagardinti raudonėliais arba karamelizuoti, vieni – su triufeliais, kiti – su pico de gallo. „Mūsų klientai labai palankiai įvertino šią naujovę. Esame pirmieji Tenerifėje, kurie juos patiekia, ir galime užtikrinti, kad šiuo metu jie yra vienas iš labiausiai klientų pageidaujamų patiekalų. Tiesa, daugelis žmonių iš pradžių nustebo ir nenorėjo jų paragauti, tačiau paragavę nesitikėjo, kad jie bus tokie skanūs, ir grįžta dar kartą.”


Taigi, jei norėtumėte išbandyti ką nors kitokio, ką rinktumėtės?Ar kas nors nori viksru ar vabzdziu ar kirminu

- Advertisement 4-

Naujausi