32.6 C
Tenerife
Penktadienis, 2 birželio, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiTenerifės pietuose suimtas vyras, apgaule išviliojęs 6600 eurų užstatą už buto nuomą

Tenerifės pietuose suimtas vyras, apgaule išviliojęs 6600 eurų užstatą už buto nuomą

- Advertisement 3-


Civilinės gvardijos pareigūnai suėmė 44 metų vyrą iš Puerto de Santjago, esančio Tenerifės pietvakarių pakrantėje, kuris kaltinamas tęstiniu sukčiavimo nusikaltimu, kai iš žmonių išviliojo 6 600 eurų už neegzistuojančių butų nuomos užstatą.

Pareigūnai apie tai sužinojo gavę nukentėjusiųjų skundus, kuriuose jie paaiškino, kad vyras jiems siūlė ilgalaikės nuomos būstą salos pietuose, kurį jie matė internete.

Kai jie susidomėjo, jis atsiuntė jiems nekilnojamojo turto nuotraukas ir vaizdo įrašus, nurodydamas kuo greičiau sumokėti užstatą, kad jį užsitikrintų, nes juo domisi ir kiti žmonės, tačiau sutartą apžiūros dieną nepasirodė ir juos apvogė.

Nukentėjusieji bandė dar kartą su juo susisiekti, tačiau jis neatsiliepė į telefono skambučius ir neatsakė į žinutes, todėl nusprendė apie jį pranešti. Tyrimą atlikusiems pareigūnams pavyko patikrinti, kaip vyras prisistatė agentu, netgi naudojo suklastotas vizitines korteles, tarsi būtų nekilnojamojo turto agentas.

Tai kartu su nukentėjusiųjų atpažinimu padėjo nustatyti dabar jau suimto vyro buvimo vietą, kuris buvo perduotas Aronos teismams, kur laukia teismo.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai