25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaOraiAEMET šią savaitę prognozuoja gausų lietų ir liūtis

AEMET šią savaitę prognozuoja gausų lietų ir liūtis

- Advertisement 3-


Valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET) šią savaitę prognozuoja lietų visose Kanarų salose, o penktadienį – stiprias liūtis. Nuo šiandien, trečiadienio, iki šeštadienio bus liūčių, ypač Tenerifėje, Gran Kanarijoje ir vakarinėse salose, tačiau kalnuotesnėse vietovėse jos bus smarkesnės.

Šiandien iš ryto bus apskritai giedra, tačiau po pietų ims kauptis debesys, kurie atneš pirmąsias pavienes liūtis, ypač kalnuotų salų, t. y. Tenerifės, Gran Kanarijos, La Gomeros ir La Palmos, vidaus vietovėse. Tikimasi, kad Lansarotė ir Fuerteventura išliks sausos ir išvengs šio lietingų orų epizodo.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Temperatūra išliks stabili – apie 22 laipsnius šilumos, pūs silpnas šiaurės rytų vėjas, pietinėse pakrantėse – brizas.


AEMET sia savaite prognozuoja gausu lietu ir liutis

KETVIRTADIENIS:

Prognozuojama vėsesnė, debesuotesnė diena, per dieną numatoma daugiau liūčių, kurios išplis visuose minėtų penkių salų rajonuose, o temperatūra ir vėjas bus tokie patys.

PENKTADIENIS:

Dienos pradžia bus debesuota, todėl iki pietų bus debesuota, o po pietų prasidės liūtys ir smarkūs lietūs. Lietaus tikimasi visose vietovėse, tačiau smarkiausias lietus bus kalnuotose vietovėse šalies gilumoje.

Taip pat temperatūra nukris iki žemesnės nei 20 laipsnių. Tenerifėje, Gran Kanarijoje ir vakarinėse salose pūs stipresnis vėjas.

SAVAITGALIO SAVAITĖ:

Šeštadienį vėl prognozuojamas lietus, tačiau sekmadienį jis šiek tiek sumažės ir bus tik liūtys, o kitos savaitės pradžioje temperatūra vėl pakils.

Jei sekmadienį planuojate balsuoti vietos rinkimuose, jums gali prireikti pasiimti skėtį, išskyrus Lansarotę ir Fuerteventurą, kur visą savaitę bus debesuota su saulėtais protarpiais, temperatūra bus apie 23-24 laipsnius šilumos ir lietaus neprognozuojama.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO