26.5 C
Tenerife
Sekmadienis, 21 balandžio, 2024
Reklama
PradžiaTurizmasAronos taryba įsako nutraukti prekybą keliolikai nelegalių ekskursijų įmonių

Aronos taryba įsako nutraukti prekybą keliolikai nelegalių ekskursijų įmonių

- Advertisement 3-


Aronos miesto taryba išleido įsakymus dešimčiai įmonių, įsikūrusių Las Amerikoje ir Los Kristianose, Tenerifės pietuose, savanoriškai pašalinti ekskursijų stendus iš viešų vietų, kuriems jie neturi leidimo, prieš imdamasi veiksmų ir juos panaikindama bei skirdama baudas.

Įsakymus išleido Aronos vietos policija ir suteikė įmonėms galimybę pateikti tinkamus leidimus ir dokumentus, kurių iki šiol nė viena iš jų nepateikė, arba pašalinti savo stendus ar kabinas iš šių vietų, nes jos veikia neteisėtai.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Aronos miesto taryba reaguoja į legalių ekskursijų bendrovių skundus savivaldybėje, kurios teigia, kad nesąžininga, jog jos turi mokėti dideles nuomos kainas, turėti atidarymo licencijas ir dideles socialinio draudimo sąskaitas, o šios kitos veikia barų terasose ir pasivaikščiojimo kiemeliuose neturėdamos jokių leidimų.

Jei dokumentai nebus pateikti ir nelegalios įmonės nenutrauks veiklos per nustatytą laikotarpį, jų stalus, kėdes, kioskus, stendus, reklaminius skydus ir iškabas areštuos ir konfiskuos pati miesto taryba.

- Advertisement 4-

Naujausi