25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimas2024 m. sausio mėn. visiems darbuotojams bus sumažinti atlyginimai.

2024 m. sausio mėn. visiems darbuotojams bus sumažinti atlyginimai.

- Advertisement 3-


2024 m. sausio mėn. visų Kanarų salų darbuotojų pajamos sumažės, nes padidės ir mokesčiai, ir socialinio draudimo įmokos. Šį neigiamą poveikį darbuotojų atlyginimams (nominas) daro 2023 m. įvestas tarpgeneracinio teisingumo mechanizmas (MEI) – papildoma įmoka, kurios dydis didės 2024 m. ir vėlesniais metais. To poveikis bus akivaizdus sausio mėn. darbo užmokesčio fonduose.

MEI, pensijų reformos sudedamoji dalis, apima papildomą socialinio draudimo įmokų procentinę dalį. Tačiau šis padidinimas nepadidins išmokų darbuotojui, pavyzdžiui, įmokų senatvės pensijoms ar kompensacijoms už nedarbingumo atostogas, jo pagrindinis tikslas – stiprinti Valstybinio socialinio draudimo rezervinį fondą. 2023 m. įvesta papildoma 0,6 % (0,1 % iš darbuotojo ir 0,5 % iš darbdavio) MEI 2024 m. padidės iki 0,7 %. Tai reiškia, kad darbuotojai papildomai prisidės 0,12 %, o darbdaviai – 0,58 %. Dėl šio padidėjimo sumažės darbuotojų atlyginimai, ypač tai bus pastebima didesnes pajamas gaunantiems darbuotojams, nes padidės maksimali įmokų bazė, kuri padidės 5 % – nuo 53 946 eurų iki 56 600 eurų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pagal maksimalią bazę mokantys įmokas mokės 81,5 euro per metus už MEI, o įmonėms poveikis bus didesnis – iš viso 393,93 euro per metus už šią sąvoką.

Šie pokyčiai yra dalis nuolatinių pastangų stiprinti socialinio draudimo sistemos finansinį stabilumą.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO