24.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 6 spalio, 2022
Reklama
PradžiaGyvenimas"Poema del Mar" taps naujais dviejų neįgalių vėžlių namais

„Poema del Mar“ taps naujais dviejų neįgalių vėžlių namais

- Advertisement 3-


Las Palmas de Gran Kanarijoje esančiame akvariume „Poema del Mar“ bus įkurdinti du jūriniai vėžliai, kurie buvo rasti Fuerteventuros jūros vėžlių gaivinimo centre sunkios būklės ir dėl patirtų sužalojimų tapo neįgalūs, todėl natūralioje aplinkoje neišgyventų.

Vienas iš jų yra aklas dėl abipusės akių infekcijos, o antrasis dėl smarkiai pažeistų pelekų ir kiauto turi labai ribotas plaukimo galimybes ir plūdrumo problemų.

Nuo šiol, 2020 m. „Loro Parque Fundación“ ir „Poema del Mar“ pasirašyto bendradarbiavimo susitarimo su Fuerteventūros vyriausybe dėka, jie galės mėgautis geresne gyvenimo kokybe moderniose akvariumo patalpose, pritaikytose jų dydžiui ir poreikiams.

Be to, pagal šį susitarimą su Fuerteventuros mokyklomis rengiama švietimo programa, pagal kurią mokiniai galės sužinoti apie šių vėžlių istoriją ir salos gyvybės atkūrimo centre atliekamą darbą.

Poema del Mar taps naujais dvieju neigaliu vezliu namais

„Ketiname suteikti vėžliams viską, ko jiems reikia, kad jie po truputį prisitaikytų prie akvariumo ir pagaliau galėtų gyventi darnoje su kitais gyvūnais“, – sako „Poema del Mar“ vyriausiasis veterinarijos gydytojas Ángelas Currosas.

Centras, įsipareigojęs saugoti jūras, turi kvalifikuotą personalą ir dideles karantino patalpas, kad galėtų užbaigti sužeistų ar sergančių egzempliorių, kuriais anksčiau rūpinosi Gran Kanarijos provincijos taryba, atkūrimo procesą.

Tai dar vienas pavyzdys, kad zoologijos įstaigos yra svarbios kaip gyvūnijos, ypač tų gyvūnų, kurie natūralioje aplinkoje neišgyventų, išsaugojimo centrai.

Perdavimą leido Ekologinių permainų ir aplinkos ministerija ir CITES (Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencija).

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai