25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - Nepasitenkinimas dėl kilometrinių taksi eilių Tenerifės pietiniame oro uoste

VIDEO – Nepasitenkinimas dėl kilometrinių taksi eilių Tenerifės pietiniame oro uoste

- Advertisement 3-


Šį šeštadienį Tenerifės pietiniame oro uoste susidarė kilometrinės eilės keleivių, desperatiškai norinčių išsikviesti taksi, kurie ką tik nusileido saloje. Socialiniuose tinkluose pasipylė nuotraukos ir vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuota baisi situacija oro uoste, kuri sukėlę Kanarų salų gyventojų pasipiktinimo bangą.

Pasipiktinęs šiomis scenomis, žurnalistas Javi Rodriguezas socialiniame tinkle „Twitter” pasidalijo nerimą keliančiu vaizdo įrašu ir pakomentavo: „Tai negali vykti oro uoste, kuris yra vienas iš penkių geriausių Ispanijoje, ir saloje, kuri yra turistų lankoma vieta. Tai netoleruotina”.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Reaguodama į Javi Rodríguezo tviterio žinutę, interneto bendruomenė išreiškė savo susirūpinimą. Daugelis naudotojų teigia, kad Tenerifės, kaip turistų lankomos vietos, populiarumas lėmė gyventojų pertekliaus problemas, kurios daro didelę įtaką gyventojų gyvenimo kokybei.

„Negalima nesusimąstyti, ar nereikėtų iš naujo įvertinti savo požiūrį į turizmą”, – siūlė vienas internautas. Jie minėjo perpildytus kelius pietinėje salos dalyje, ilgalaikės nuomos butų stygių, augančias kainas prekybos centruose turistų gausiai lankomose vietovėse ir perpildytą viešųjų autobusų sistemą kaip įrodymus, su kokiais iššūkiais susiduria sala dėl savo turizmo bumo.

Nesibaigiančių eilių oro uoste vaizdai ir toliau plinta, tačiau neaišku, ar šis incidentas paskatins valdžios institucijas ir vietos gyventojus imtis veiksmų padėčiai ir jos pasekmėms salos infrastruktūrai bei gyventojų gerovei spręsti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos