26.8 C
Tenerife
Pirmadienis, 27 gegužės, 2024
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - Įrašinėdami tiesioginį "TikTok" vaizdo įrašą sudaužė automobilį

VIDEO – Įrašinėdami tiesioginį „TikTok” vaizdo įrašą sudaužė automobilį

- Advertisement 3-


Eismo įvykiai yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių Ispanijoje, o DGT duomenimis, 30 proc. jų įvyksta dėl išsiblaškymo vairuojant, ypač naudojantis mobiliuoju telefonu. Naujas tai pabrėžiantis vaizdo įrašas paplito po to, kai grupė jaunų moterų pateko į avariją filmuodamos save „TikTok”.

Priekyje važiavusi keleivė įrašinėjo vaizdo įrašą, kuriame penki automobilio keleiviai, įskaitant vairuotoją, dainavo reggaetono atlikėjo Feido dainą, kai vairuotoja prarado automobilio kontrolę, nes žiūrėjo ne į kelią, o į telefono ekraną.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kaip matyti vaizdo įraše, net keleivių šūksniai negalėjo užkirsti kelio avarijai, kurios metu automobilis atsitrenkė į bordiūrą ir apvirto.

Laimei, nė vienas iš jų per avariją rimtai nenukentėjo, tačiau vairuotojos elgesys kėlė didelį susirūpinimą, nes užuot paklaususi, ar visiems draugams viskas gerai, ji labiau jaudinosi dėl to, kad tai buvo jos tėvo automobilis, taip parodydama atsakomybės ir empatijos dėl eismo įvykio dalyvių saugumo stoką.

Nors tai kraštutinis pavyzdys, kaip naudojimasis mobiliuoju telefonu vairuojant gali turėti tragiškų pasekmių, akivaizdu, kad, užuot ieškoję dėmesio socialinėje žiniasklaidoje, turėtume teikti pirmenybę eismo saugumui ir imtis priemonių, kad sumažintume dėmesio blaškymą, pavyzdžiui, išjungti telefoną vairuojant arba naudoti programėles, blokuojančias pranešimus. Turime būti atsakingi ir laikytis kelių eismo taisyklių, kad išvengtume nelaimingų atsitikimų, galinčių kelti pavojų mūsų ir kitų žmonių gyvybei. Naudojimasis mobiliuoju telefonu vairuojant yra pavojingas išsiblaškymas, todėl jo reikia vengti bet kokia kaina.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi