25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaĮvykiaiVIDEO - Po incidento žiedinėje sankryžoje motociklininkas užpuolė pagyvenusį vairuotoją

VIDEO – Po incidento žiedinėje sankryžoje motociklininkas užpuolė pagyvenusį vairuotoją

- Advertisement 3-


Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip motociklininkas spardo ir muša pagyvenusį vairuotoją, kol šis krenta ant žemės be sąmonės, tapo visuotinai prieinamas, o žmonės piktinasi jaunesnio vyro veiksmais.

Incidentas įvyko vakar po pietų (ketvirtadienį) Altavistoje, Lansarotės miesto Arrecifės rajone, po to, kai automobilio vairuotojas, kaip įtariama, žiedinėje sankryžoje „sučiupo” motociklininką, dėl ko šis beveik sudaužė savo motociklą.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Supykęs dėl susidariusios situacijos motociklininkas važiavo paskui automobilį, kol šis sustojo ir prisiparkavo, tada palaukė, kol šis išlips iš savo transporto priemonės, ir be jokio įspėjimo puolė jį spardyti kojomis ir smūgiuoti į galvą, kol šis nugriuvo ant grindų.

Apie 65 metų vyrui į pagalbą suskubo žiūrovai, kurie pasipriešino užpuolikui ir iškvietė vietinę policiją, kuri įsikišo ir sulaikė motociklininką už jo veiksmus

Laimei, tikimasi, kad vairuotojas visiškai pasveiks, nes buvo gydomas nuo šoko ir lengvų sužalojimų, o sulaikytasis yra suimtas ir laukia teismo.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos