25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - Jūros galia palieka pėdsaką Kanarų salose

VIDEO – Jūros galia palieka pėdsaką Kanarų salose

- Advertisement 3-


Jūra paliko savo pėdsaką Kanarų salose – beveik visose salyno vietovėse paskelbtas išankstinis perspėjimas dėl pavojingų sąlygų, daugelyje paplūdimių iškeltos raudonos vėliavos, o kai kurie paplūdimiai apskritai uždaryti visuomenei.

Keletas pastarąją parą įvykusių incidentų priminė, kad jos jėgos negalima ignoruoti, nors atrodo, kad kai kurie žmonės mano, jog gali, ir rizikuoja savo ir kitų gyvybėmis. Štai tik trys iš jų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jūrų gelbėjimo tarnybos vakar (šeštadienį) turėjo įsikišti Tenerifėje, gavusios pranešimą gelbėti žmogų iš jūros El Sauzal mieste, kuris pateko į bėdą prie Playa Rojas paplūdimio. Kaip matyti vaizdo įraše, įgula surado nukentėjusįjį, jį išgelbėjo ir nugabeno į krantą, kad SUC medikai galėtų jam suteikti pagalbą.

VIDEO Juros galia palieka pedsaka Kanaru salose

GES gelbėtojai pranešė, kad antrasis asmuo, taip pat patekęs į bėdą toje pačioje vietoje, sugebėjo pats išlipti iš jūros ir jam medikų pagalbos neprireikė.

Gran Kanarijoje vaizdai ir vaizdo įrašai rodo, koks stiprus buvo potvynis Playa Las Cantera paplūdimyje, kuris, esant raudonai vėliavai, pakilo ant smėlio ir nusileido prekybos centro laiptais, užtvindė jį po žeme ir dėl to laikinai buvo uždarytos kelios parduotuvės ir restoranai, kuriems teko griebtis kraštutinių priemonių, kad jį išvalytų.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos