25.7 C
Tenerife
Šeštadienis, 13 liepos, 2024
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - prieš 30 metų Michaelas Jacksonas "sužavėjo" Tenerifę

VIDEO – prieš 30 metų Michaelas Jacksonas „sužavėjo” Tenerifę

- Advertisement 3-


Prieš 30 metų, 1993 m. rugsėjo 26th d., Tenerifė prikaustė viso pasaulio dėmesį, kai į salą atvyko popkaralius Michaelas Jacksonas, kuris čia surengė vienintelį savo koncertą Europoje, kuris buvo jo garsiojo, istorinio ir prieštaringai vertinamo pasaulinio turo „Dangerous” dalis.

Tūkstančiai gerbėjų iš visos Europos atvyko į Tenerifę stebėti pasirodymo Santa Kruso uoste, kuris tapo didžiuoju miesto įkūrimo 500th metinių minėjimo renginių finalu.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Kaip praneša „Diario de Avisos”, amerikiečių superžvaigždė nusileido Los Rodeos oro uoste 16.25 val. ankstesnę dieną, atskridusi iš Stambulo. La Lagunos oro uoste jį pasitiko tūkstantis gerbėjų, o lėktuvo laiptų papėdėje jį pasitiko tradiciniais drabužiais apsirengę mergaitė ir berniukas, Klaudija ir Chosė. Ant „Boeing 727” uodegos buvo užrašytas jo gastrolių simbolis, o vaikai įteikė jam puokštę strelicijos.

Dviem rusų lėktuvams „Antonov” ir pusei tuzino laivų prireikė pervežti visą įrangą, įskaitant du milžiniškus „Jumbotron” ekranus ir garso aparatūrą, kurios bendra galia siekė 240 000 vatų. Visas 120 muzikantų, šokėjų, dainininkų ir techninio personalo ansamblis į Pietų oro uostą atvyko prieš 24 valandas.

Per 36 valandų viešnagę Tenerifėje Maiklas Džeksonas apsistojo viešbutyje „Botánico Hotel” Puerto de la Kruze. Jis apsilankė „Loro Parque” ir „Fresi Discos” parduotuvėje Paseo de San Telmo gatvėje, kur įsigijo kelias garso takelių kolekcijas, kurių vertė – 55 000 pesetų (330 eurų). Manuel González, mikroautobuso vairuotojas, vežęs jį iš Los Rodeos į Puerto viešbutį, kur jo laukė 2 000 gerbėjų, pasakojo, kaip žvaigždę nustebino sprendimas atlaisvinti eismą Šiaurės greitkelyje jo konvojui. amerikiečių atlikėjas dainavo visos kelionės metu ir išreiškė susižavėjimą, kai pamatė Orotavos slėnį, atskleidė vairuotojas: „Tą akimirką jis pakomentavo, kad sala jam labai patinka”. Džeksonas paliko savo parašą – vienintelį autografą, kurį davė, – ant automobilio stogo. Jis taip pat paliko keletą marškinėlių, kepuraičių ir rankšluosčių, kuriais po pasirodymo šluostėsi prakaitą

Maiklas Džeksonas savo kambario viešbutyje „Botanico” balkone (nuotrauka: Pinterest)

VIDEO pries 30 metu Michaelas Jacksonas suzavejo Tenerife

Koncerte, kurio surengimas kainavo 300 mln. pesetų (1,8 mln. eurų), iš viso dalyvavo 50 000 žmonių, o šiandien ši suma yra dvigubai didesnė. Bilietų kaina buvo 5 000 pesetų (30 eurų), o 1 500 VIP vietų buvo parduodamos už dvigubai didesnę kainą. Likus kelioms dienoms iki renginio, pagrindinės salos radijo stotys atrinko apie dvidešimt vietinių vaikų, kurie scenoje atliko aplinkosaugos himnu tapusią dainą „Heal the World” („Gydykime pasaulį”).

Tą karštą rugsėjo sekmadienio vakarą, lygiai 22.00 val., prasidėjus rudeniui, scenos šviesos užgeso, ir minios šurmuliui ėmė skambėti Carlo Orffo „Carmina Burana” natos. Tai buvo vakarėlio ir dienos, kuri visiems laikams įsirėš į Tenerifės istoriją, pradžia.

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos