24.5 C
Tenerife
Šeštadienis, 22 birželio, 2024
Reklama
PradžiaVideoVIDEO - Policija surengė reidą padirbtų daiktų spausdinimo ir siuvinėjimo dirbtuvėse

VIDEO – Policija surengė reidą padirbtų daiktų spausdinimo ir siuvinėjimo dirbtuvėse

- Advertisement 3-


Vietos policija užplombavo Lansarotės dirbtuves ir konfiskavo padirbtų prekių, kurių vertė siekia apie 600 000 eurų ir kurios buvo skirtos Kanarų salų parduotuvėms.

Patikrinimo metu patalpose, esančiose Calle Usaje, Arrecife, buvo išjungtos šešios pramoninės mašinos, naudojamos drabužiams spausdinti ir siuvinėti, konfiskuota daugiau kaip 11 000 termo lipnių žinomų prekių ženklų logotipų perkėlimų, naudojamų padirbtoms prekėms gaminti, taip pat konfiskuoti kompiuteriai, naudojami dizainui kurti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Taip pat rasta daugiau kaip 3 600 gaminių, įskaitant polo marškinėlius, marškinėlius, džemperius, šortus, kepuraites, skrybėles, rankines per petį ir kuprines, taip pat 537 ritės siūlų, naudotų netikriems logotipams siuvinėti ant kepurių. Taip pat buvo saugoma daug tokių pat prekių, skirtų naujoms klastotėms ruošti, kurios tebebuvo užantspauduotos.

Pagal policijos pranešimą, iš viso nuo klastojimo nukentėjo dvidešimt prekės ženklų. Už šią veiklą atsakingas asmuo buvo sulaikytas ir kartu su visa konfiskuota medžiaga perduotas teisminėms institucijoms, kaltinamas nusikaltimu pramoninei nuosavybei, jam gresia bausmė nuo vienerių iki ketverių metų laisvės atėmimo, bauda nuo dvylikos iki dvidešimt keturių mėnesių, taip pat kompensacija nukentėjusiems prekių ženklams.

Be šio incidento, buvo ir antroji byla dėl pramoninių autorių teisių, kai vietos policijos pareigūnai iš Arrecifės konfiskavo 94 žinomų prekės ženklų laikrodžius, kurie buvo parduodami Lansarotės prieplaukos gatvės turguje esančiame prekystalyje. Ištyrus juos nustatyta, kad visi jie buvo padirbti, todėl jie buvo konfiskuoti.

- Advertisement 4-

Naujausi

Nuorodos