23.7 C
Tenerife
Pirmadienis, 18 spalio, 2021
Reklama
PradžiaTenerifėIš Tenerifės į Mančesterį skridęs keleivis atsisakė dėvėti kaukę o vėliau smogė...

Iš Tenerifės į Mančesterį skridęs keleivis atsisakė dėvėti kaukę o vėliau smogė orlaivio palydovui

- Advertisement 3-

Lėktuve, sausio 29-ąją dieną skridusiame iš Tenerifės į Mančesterį, tarp vieno keleivio ir lėktuvo įgulos personalo
įvyko incidentas. 24-rių metų Daniel Hendry ne tik nesutiko dėvėti apsauginę veido kaukę, bet ir grasino oro palydovui, žodžiais: ,,Atsiknisk, aš tau trenksiu, aš suknežinsiu tau galvą!“. Video įraše įamžinta Ryanair lėktuvo keleivių džiaugsmo akimirka, kai kumščiais besišvaistantis vyras galiausiai buvo sulaikytas.

Šiandien D. Hendry, išgėręs tris ketvirtadalius butelio degtinės, smogęs orlaivio palydovui ir bandęs priekabiauti prie moters atsidūrė ant teisiamųjų suolo. Ištikus ekstrinei situacijai, skrydžių valdymo centro vadovai bandė nukreipti lėktuvą į artimiausią oro uostą, tačiau dėl Covid-19 pandemijos daugelis oro uostų lieka uždaryti. Negavęs leidimo leistis orlaivis padidino greitį ir nusileido Mančesteryje 25 minutėmis anksčiau, nei planuota.

Vos lėktuvui nusileidus, D. Hendry buvo suimtas ir prisipažintas kaltu dėl girtavimo, užpuolimo ir grasinimų.
Mančesterio magistratų teismui pranešta apie pavojingą D. Hendry elgesį lėktuve.

Vienas iš lėktuvo keleivių video medžiagoje užfiksavo D. Hendry sukeltą chaosą. Antrame video matyti, kaip policijos pareigūnai sulaiko ir išveda vyrą iš lėktuvo. Iš karto po sulaikymo visi likę lėktuvo keleiviai džiaugsmingai šūkteli.

Prokurorės Janice Vallancee teigimu, D. Hendry kelis kartus atsisakė dėvėti apsauginę veido kaukę ir kas kartą darėsi vis agresyvesnis Ryanair orlaivio palydovų atžvilgiu. Patvirtinta, kad vyras suvartojo tris ketvirtadalius butelio „Smirnoff“ degtinės.

,,D. Hendry buvo ypač agresyvus orlaivio palydovo Samuelio Proietti atžvilgiu. Vyras bandė smūgiuoti galva į S. Proietti, šis sugebėjo atsitraukti, tačiau sulaikytasis vis dėlto kliudė nukentėjusįjį. Laimei S. Proietti nepatyrė matomų sužalojimų“, – pasakojo J. Vallancee.

Tenerifėje gyvenantis D. Hendry keliavo pas savo merginą į Liverpulį, tačiau buvo sulaikytas vos nusileidus Mančesteryje. Sulaikytasis, važiuodamas policijos furgone galva apgadino transporto priemonės duris ir langus.

Advokatės Rebecca Wrack teigimu, D. Hendry ,,visiškai sutinka su prokuratūros argumentais ir nebando paneigti kaltinimų“.

Pagal dabartines vyriausybės direktyvas D. Hendry uždaromas dvi savaites trunkančiam karantinui.

- Advertisement 4-
- Advertisment -

Naujausi

Naujausi komentarai