25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaIspanijaTuristų pamėgtame regione įvedami apribojimai mergvakariams ir bernvakariams

Turistų pamėgtame regione įvedami apribojimai mergvakariams ir bernvakariams

- Advertisement 3-


Malaga – dar viena atostogų vieta, kurioje bus patvirtinti dviejų vietos poįstatyminių aktų straipsnių pakeitimai, kuriais siekiama kontroliuoti asocialų mergvakarių ir bernvakarių dalyvių elgesį. Naujosios taisyklės reiškia, kad niekas negalės vaikščioti gatvėje be tinkamų drabužių arba tik su apatiniais ar maudymosi kostiumėliais, arba su „seksualinio pobūdžio daiktais ir lėlėmis ar lytinius organus vaizduojančiais aksesuarais”.

Miesto taryba prieš tris mėnesius paskelbė, kad svarsto galimybę įvesti šias taisykles, tačiau dabar jos jau patvirtintos ir netrukus bus pradėtos įgyvendinti.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Jeigu žmonės bus pagauti pažeidžiantys vieną iš naujųjų apribojimų, vietos policija įspės juos, kad jų elgesys yra neleistinas, ir paprašys liautis, tačiau jei jie to nepadarys, jiems gali būti skirta iki 750 eurų bauda, t. y. tokio pat dydžio bauda kaip ir už vandalizmą, maudymąsi fontanuose ar akrobatinius triukus su dviračiais, riedlentėmis ar paspirtukais viešosiose vietose.

Per pastaruosius kelerius metus Malagoje išpopuliarėjo mergvakariai ir bernvakariai arba tiesiog grupinės išvykos savaitgaliais, todėl vietos gyventojai ir opozicijos grupės atkreipė dėmesį į problemas ir pareikalavo jas spręsti

Taryba teigia, kad jos tikslas – užtikrinti, kad vietos gyventojai galėtų ramiai gyventi. „Pastaraisiais metais išplitęs tam tikras elgesys, pavyzdžiui, nudizmas, dėvėjimas tik apatinius drabužius ar erotinių daiktų nešiojimasis viešose vietose, reiškia, kad turime įvesti naujas taisykles. Viešosios erdvės turi būti išsaugotos kaip vietos, kuriose žmonės gali susitikti, sugyventi ir leisti laisvalaikį gerbdami kitus”, – sakė šaltinis iš miesto merijos.

Malaga yra tik naujausias regionas, kuris įgyvendino šias naujas taisykles po to, kai kiti turistų pamėgti miestai, pavyzdžiui, Magalufas, nusprendė griežčiau kovoti su „nedrausmingu” elgesiu. Kai kurios Kanarų salų savivaldybės jau svarsto, ar taikyti tokius pačius įstatymus.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock