26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaTurizmas"Tui", "Jet2" ir "Ryanair" nerimauja dėl augančių apgyvendinimo kainų Kanarų salose

„Tui”, „Jet2” ir „Ryanair” nerimauja dėl augančių apgyvendinimo kainų Kanarų salose

- Advertisement 3-


Bendrovių „Tui”, „Jet2” ir „Ryanair” atstovai bendrovėje „Fitur” paskelbė bendrą įspėjimą dėl galimo nuosmukio Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje, kuris gali smarkiai paveikti Kanarų salas dėl jų priklausomybės nuo turizmo, kurio klimatas ir rinka yra ištisus metus, ypač dėl didėjančių oro uosto mokesčių ir viešbučių kainų salyne.

Trijų didžiųjų oro uostų delegatai teigė, kad būtina santūriai koreguoti bilietų kainas, atsižvelgiant į, jų nuomone, neaiškius ateinančius metus, ir pabrėžė, kad būtina visapusiškai peržiūrėti viešbučių kainas, laukiant ekonominių iššūkių dėl infliacijos poveikio ir mažėjančios šeimų perkamosios galios Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje – dviejose pagrindinėse turistų, atvykstančių į Kanarų salas, rinkose.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pranešimuose pabrėžiama, kad kelionių organizatoriai nerimauja dėl, jų nuomone, „aukštų” kainų ir ragina jas iš naujo įvertinti. Bendrovės „Tui”, „Jet2” ir „Ryanair” pabrėžė, kad pagrindinėse rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse, infliacija ir ekonominis nuosmukis kelia nuolatinių problemų.

Pažymėtina, kad pramonės atstovai išreiškė abejonių dėl galimos recesijos, nes pagrindinėse rinkose jaučiamas ekonominis sąstingis. Kreipdamiesi į viešbučių savininkus, operatoriai pabrėžė, kad, atsižvelgiant į vyraujantį ekonominį klimatą, būtina persvarstyti kainų nustatymo strategijas.

Darbdaviai gynė kainų didinimą, aiškindami jį pagrindiniais pasiūlos ir paklausos principais, o ne noru pasinaudoti rinkos sąlygomis. Kai kurie šaltiniai pabrėžė, kad dabartinis turizmo sezonas yra trumpalaikis, ir tai prilygino potvyniui ir atoslūgiui.

Viešbučių ir apartamentų kainos pakilo 10 %

Kontekstui paaiškinti, 2023 m. gruodžio mėn. vidutinė dienos kambario kaina (ADR) Kanarų salose buvo 138 eurai, t. y. 9,6 % didesnė nei praėjusiais metais. Panašiai ir apartamentų kainos – vidutiniškai 86 eurai, t. y. 11,6 % daugiau.

Nepaisant šių iššūkių, suinteresuotosios šalys pripažino teigiamas pardavimų tendencijas tiek vykstančiam žiemos sezonui, tiek artėjančiam vasaros sezonui, o tai yra teigiamas dalykas vyraujančio ekonominio neapibrėžtumo akivaizdoje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock