26.6 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasTenerifės eismo problemas planuojama spręsti tramvajais tarp Adechės ir Aronos

Tenerifės eismo problemas planuojama spręsti tramvajais tarp Adechės ir Aronos

- Advertisement 3-


Tenerifės tvaraus judumo plane, skirtame kovoti su eismo spūstimis saloje, numatytas drąsus tramvajaus sistemos, sujungsiančios Adechę ir Aroną, planas. Šis novatoriškas projektas yra išsamios strategijos, išdėstytos dokumente, kuriame siūlomos 2TF-1 požeminė statyba Adechėje (TF-1 variantas tarp Aronos ir Adechės (160 mln.): Trečioji eismo juosta Gjimaro-Las Américas (110 mln. EUR): mln. eurų):svarbios iniciatyvos, skirtos keliams gerinti ir naujoms lengvojo geležinkelio bei traukinių sistemoms diegti, dalis.

Numatoma, kad visas planas kainuos daugiau nei 5 mlrd. eurų, t. y. tiek, kiek penkerių metų Tenerifės kabildos biudžetas, neįskaitant tokių dalykų kaip viešojo transporto stiprinimas.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šį išsamų salos judumo didinimo planą, kurio tiksliniai metai – 2045-ieji, visuomenė galės peržiūrėti 45 dienas, kaip skelbiama penktadienio oficialiame provincijos biuletenyje (BOP). Pasak salos judumo tarybos narės Eulalijos Garsijos (Eulalia García), dokumente sujungti kelių infrastruktūros projektai, viešojo ir geležinkelių transporto tobulinimas ir judumo politika, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelių reguliavimas ir mažo išmetamųjų teršalų kiekio zonų nustatymas. Šiomis iniciatyvomis siekiama spręsti salos infrastruktūros, kurioje susidaro didelės transporto spūstys, ypač greitkeliuose TF-1 ir TF-5, problemą

Pagrindinė spūsčių priežastis yra ta, kad vienam Tenerifės gyventojui tenka beveik viena transporto priemonė, nes 950 000 gyventojų tenka 79Las Chafiras-Oroteanda jungtis (34 mln. eurų):350 transporto priemonių, o tai yra vienas didžiausių rodiklių Europoje.

Pagrindiniai Tenerifės tvaraus judumo plane numatyti projektai:


11Trimis projektais siekiama užbaigti Izulinio žiedo statybą, iš viso už 490 mln. eurų. Tai naujas kelias tarp El Tanque ir Santiago del Teide, kelias, jungiantis San Juan de La Rambla, La Guancha ir Icod, ir antroji pietinio greitkelio (TF-1) juosta tarp Erques ir Santiago del Teide.

22Šis 34 mln. eurų vertės projektas skirtas vienai iš labiausiai apkrautų greitkelio TF-1 atkarpų – Las Chafiras sankryžai.

33Projektas, kuriam skirta daugiau nei 100 mln. eurų, skirtas trijų kilometrų ilgio „netikram” tuneliui sukurti, paverčiant jį pėstiesiems pritaikyta zona su dviračių takais ir žaliosiomis erdvėmis.

4


Tenerifes eismo problemas planuojama spresti tramvajais tarp Adeches ir Aronos4Šis projektas, žinomas kaip TF-5 variantas arba La Lagunos aplinkkelis, apima greitkelį, aplenkiantį šiaurinį Tenerifės oro uostą, o jo vertė siekia 332 mln. eurų.

55Šiaurės (TF-5) ir pietiniame (TF-1) greitkeliuose planuojama įrengti trečiąją juostą, skirtą autobusams, taksi ir transporto priemonėms su daugiau nei dviem keleiviais.

66Šiuo projektu, susijusiu su trečiąja eismo juosta autobusams ir keleiviams pietiniame greitkelyje, siekiama sumažinti spūstis tarp Gjimaro ir Playa de Las Américas.

77Santakrusą ir La Laguną jungiantis kelias per pietinį Anagos pakraštį, pagerinsiantis aukštuminių rajonų pasiekiamumą.

Mesa Mota tunelis (30 mln. eurų):8Tunelis, sujungsiantis La Laguną ir Teguestę per Mesa Mota.

99Projektas, kuriuo sukuriama alternatyvi trasa nuo Valleseco iki Anagos alėjos pradžios, atskiriant eismo rūšis Santa Kruso mieste.

1010TF-1 variantas, kuriuo pietinis greitkelis tarp Parque la Reina sankryžos (Arona) ir Adechės išlaisvinamas ir pertvarkomas į miesto greitkelį.

La Lagunos kelių tinklas ir jungtis su Los Cristianos uostu (37 mln. eurų):11Du mažesni, bet svarbūs projektai: La Lagunos aplinkkelis ir naujas įvažiavimas į Los Cristianos uostą iš TF-1.

Šiaurinis ir pietinis traukiniai bei naujos tramvajaus linijos (3 mlrd. eurų):12Tvaraus judumo plane numatyta skirti lėšų šiaurinės (Santa Krusas-Los Realejos) ir pietinės (Santa Krusas-Adechė) traukinių linijų plėtrai, naujiems tramvajams ir esamų linijų pratęsimams, kurių biudžetas siekia 3 mlrd. eurų. Į planą įtraukta nauja tramvajaus linija tarp Aronos ir Adechės – anksčiau nesvarstytas projektas.

Tai tik keletas projektų, kurie, kaip tikimasi, gerokai sumažins eismo spūstis saloje ir suteiks Tenerifės gyventojams ir svečiams tvaresnę ir efektyvesnę transporto sistemą.


Tenerifes eismo problemas planuojama spresti tramvajais tarp Adeches ir Aronos 1

undefined

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock