33.4 C
Tenerife
Šeštadienis, 9 gruodžio, 2023
Reklama
PradžiaGyvenimasSekmadienio vakarą baigiasi balsavimas dėl 2023 m. Tenerifės pramogų apdovanojimų

Sekmadienio vakarą baigiasi balsavimas dėl 2023 m. Tenerifės pramogų apdovanojimų

- Advertisement 3-


Tenerifės pramogų apdovanojimai, meiliai vadinami TEA, pirmą kartą pradėti rengti 2006 m., siekiant parodyti neįtikėtinus talentus salos pietuose ir suteikti postūmį dėl pasaulinės ekonomikos krizės sunkumų patiriančiai pramogų arenai, surengus nedidelį renginį Las Americas centre, Pramogų saloje.

Per daugelį metų šis renginys tapo viena populiariausių metų dienų, kai pramogų pasaulio atstovai susirenka ir turi galimybę pamatyti vieni kitus vienoje vietoje, o gyventojai ir turistai gali balsuoti už tai, kas turėtų laimėti 11 skirtingų kategorijų.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Šiais metais pagrindinis renginys vyks lapkričio 12 d., sekmadienį, Castillo San Miguel Aldea Blanca, kurį remia BGR Solutions, o durys atidaromos 13 val. 2023 m. tema – veiksmo filmai, o visuomenė tūkstančiais balsų rinko savo „superherojus” šiose devyniose kategorijose:Geriausia dainininkėJei norite balsuoti iki termino pabaigos, apsilankykite


Geriausia vedėja

Geriausias didžėjus

Geriausia grupė

Geriausia vokalinė grupė

Geriausias solo muzikantas

Best Live Band

Geriausias solo atlikėjas

Balsavimas dėl šių kategorijų baigsis rytoj (lapkričio 5
sekmadienį) 23:59 val., o iki šiol buvo gauta beveik 100 000 balsų iš Tenerifės gyventojų ir poilsiautojų, kurie kasmet atvyksta į Tenerifę pamatyti savo mėgstamų atlikėjų.

ththuž likusias dvi kategorijas – „Geriausias dainininkas vyras” ir „Geriausias „Tribute Act” – bus balsuojama tą pačią dieną po gyvo nominantų pasirodymo pilyje, prie kurio visuomenė galės prisijungti stebėdama renginį tiesiogiai internetu per „TEAs” interneto svetainę.

ir užpildykite balsavimo formą, o jei norite nuvykti į renginį, pirmadienį nuo 11 val. ryto „Oasis Fm” studijoje Las Chafiras mieste galima įsigyti keletą bilietų.

undefinedvote.teaawards.comundefined

- Advertisement 4-

Naujausi