30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮvykiaiPolicija Tenerifėje konfiskavo daugiau kaip 22 000 neleistinu dizainu pažymėtų daiktų

Policija Tenerifėje konfiskavo daugiau kaip 22 000 neleistinu dizainu pažymėtų daiktų

- Advertisement 3-


Civilinė gvardija tiria 55 metų vyriškio, gyvenančio San Migelio mieste Tenerifės pietuose, bylą dėl nusikaltimo pramoninei nuosavybei, susijusio su daugiau kaip 22 000 prekių, neteisėtai pažymėtų logotipais ir pavadinimais be autorių teisių savininkų leidimo.

Tyrimas pradėtas gavus pranešimą, kad į Granadilla de Abona savivaldybėje esančią įmonę iš Kinijos eksportuojamos prekės, ant kurių buvo užpatentuoti pranešėjo, kuris niekam kitam nebuvo suteikęs leidimo jas parduoti ir platinti, dizainai.

Tyrimą atliekantys agentai patikrino pareiškėjo pateiktą informaciją ir atliko reikiamus tyrimus, surinko pakankamai įrodymų, kad gautų Granadillos teismo leidimą atlikti kratą ir konfiskavimą patalpose, kuriose tariamai buvo pardavinėjami gaminiai.

Atliekant kratą buvo konfiskuota 22 817 rankšluosčių ir 420 šaldytuvų magnetų su pareiškėjui priklausančiais dizainais, kurių apytikslė rinkos vertė yra 55 600 eurų.

Užantspauduoti dirbiniai kartu su policijos proceso ataskaita buvo perduoti teisminei institucijai, kol vyks teismo procesas.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai