30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaNaujienosNaujoji Guargacho žiedinė sankryža bus atidaryta spalio mėn.

Naujoji Guargacho žiedinė sankryža bus atidaryta spalio mėn.

- Advertisement 3-


Tenerifės vyriausybė pranešė, kad naujoji žiedinė sankryža TF-652 Guargacho mieste, Tenerifės pietuose, bus atidaryta spalio mėnesį. Šis įvykis yra svarbus žingsnis gerinant judumo ir eismo saugumo sąlygas regione, nes kelias TF-652 atlieka svarbų vaidmenį jungiant Las Chafiras su Las Galletas ir užtikrinant susisiekimą su Costa del Silencio, Las Rosas, Guargacho ir Oroteanda Baja.

Naujosios žiedinės sankryžos atidaryme dalyvavo Kabildos pirmininkė Rosa Dávila, greitkelių ministras Dámaso Arteaga, Aronos miesto merė Fátima Lemes ir San Miguelio de Abonos miesto mero pareigas einanti Lot García.

Prezidentė Dávila sakė: „Ši žiedinė sankryža buvo labai avaringa, todėl ši žiedinė sankryža sumažins kai kurias eismo spūsčių problemas Tenerifės pietuose, o tai yra svarbiausias Kabildos prioritetas.”Be to, ministras Dámaso Arteaga pabrėžė, kad kartu su naujos žiedinės sankryžos atidarymu, kuriam skirta pusė milijono eurų, Tenerifės vyriausybė pradės kelio TF-652, TF-653 ir TF-662 dangos gerinimo darbus Aronos savivaldybėje, kuriems skirta du milijonai eurų.

Lygiagrečiai greitkeliui TF-1 kalnų pusėje einantis greitkelis TF-662 bus iš esmės remontuojamas pradedant nuo Guaza sankryžos ir baigiant greitkeliu TF-655. Šio kelio būklė blogėja, ypač lietinguoju metų laiku, kai jo trasoje esančios griovos ant kelio dangos išpila didelius kiekius vandens ir šiukšlių.

Projektas bus padalytas į dvi dalis: pirmoji dalis tęsis nuo Guaza iki degalinės, o antroji – nuo degalinės iki KM 2+314 m. Šiems darbams atlikti skirtas 1,3 mln. eurų biudžetas, ir tikimasi, kad jie užtruks keturis mėnesius.

Dėl TF-652 ir TF-653 kelių: bus pakeista dalis šaligatvių, taip pat padidinta eismo sauga, praplatinant kelio TF-652 „La Estrella” kietąjį kelkraštį. Kelio TF-653 (Guargacho-Palm-Mar) atveju bus ne tik gerinami šaligatviai, bet ir plečiami kelkraščiai bei įrengiami metaliniai apsauginiai atitvarai.

Kabildos teigimu, bendra šių darbų kaina viršija 800 000 eurų, o jų atlikimas turėtų trukti keturis mėnesius nuo darbų pradžios. Šios iniciatyvos yra reikšmingas žingsnis eismo saugumo srityje, naudingas tiek gyventojams, tiek svečiams.

undefined

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai