30.9 C
Tenerife
Antradienis, 26 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsPietų Tenerifės oro uoste atidaryta penkiolika naujų parduotuvių išvykimo zonoje

Pietų Tenerifės oro uoste atidaryta penkiolika naujų parduotuvių išvykimo zonoje

- Advertisement 3-


Pastaruosius kelis mėnesius Tenerifės pietinio oro uosto išvykimo zonoje vyko remonto darbai, o vakar atidaryta penkiolika naujų parduotuvių, suteikiančių išvykstantiems svečiams daugiau galimybių apsipirkti išvykstant iš salos.

Šalia B vartų atidaryta „WHSmith” parduotuvė, kurioje keleiviai gali pasiimti į lėktuvą, o keliautojai taip pat pamatys garsiąją „Ale-Hop” karvę – atidaryta garsioji ispaniškų suvenyrų parduotuvė, siūlanti įsigyti įvairių netikėtų ir naujoviškų daiktų.

Tarp kitų naujų prekybos vietų – Kanarų salų turgus, kuriame galima įsigyti salų kultūrą ir skonį atspindinčių suvenyrų, vietinių amatininkų dirbinių ir aksesuarų; „Tenerife Pearl” taip pat atidarė parduotuvę, kurioje galima rasti išsamų ir kruopščiai atrinktų Kanarų salose auginamų perlų; amerikiečių parduotuvė „Sunglass Hut”, kurioje siūlomi geriausių prekių ženklų akiniai nuo saulės; gurmaniškų prekių parduotuvė „Oliva & Bellota”, kurioje keleiviams siūlomi geriausių gastronomijos prekių ženklų regioniniai ir vietiniai produktai.

Čia taip pat yra „Candy Fair”, siūlanti šokoladą, saldainius ir žaislus; „Parfois”, prekiaujanti mados aksesuarais; „Superskunk” (SSK), parduotuvė, prekiaujanti originaliomis dovanomis, pradedant lagaminais ir baigiant stalo žaidimais bei kelionių reikmenimis; „Mango”, gerai žinoma Ispanijos mados, avalynės ir aksesuarų įmonė; ir „LOL Kids”, praėjusį mėnesį atidaryta vaikų žaislų ir aksesuarų parduotuvė.

Šalia išvykimo zonos, prie C vartų, yra birželio mėn. atidaryta „CanaryKids”, kuri specializuojasi vaikiškų prekių srityje, ir šią savaitę atidaryta parduotuvė „Point” (SSP grupė), kurioje, be kita ko, prekiaujama žurnalais ir užkandžiais.

Oro uostas taip pat atnaujino 39 „Áreas” prekybos automatus terminalo zonoje.

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai