22.5 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaTurizmasPERSPĖJIMAS - "Ryanair" atidaro naujas bazes Tenerifėje Sur ir Lansarotėje, kuriose bus...

PERSPĖJIMAS – „Ryanair” atidaro naujas bazes Tenerifėje Sur ir Lansarotėje, kuriose bus daugiau skrydžių

- Advertisement 3-


Šią popietę (antradienį) „Ryanair” paskelbė, kad kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje Kanarų salose atidarys dvi naujas bazes Tenerifės pietiniame ir Lansarotės oro uostuose, kurios bus įrengtos iki kitos vasaros kampanijos, todėl bus galima kurti naujus maršrutus ir užtikrinti geresnį skrydžių laiką, nes lėktuvai ir įgula bus dislokuoti čia, salose.

Apie tai pranešė bendrovės generalinis direktorius Eddie Wilsonas spaudos konferencijoje, kurią surengė kartu su Kanarų salų vyriausybės pirmininku Ángelu Víctoru Torresu ir kurioje pabrėžė, kad bus 70 maršrutų su salomis, iš kurių šeši nauji, ir 520 skrydžių per savaitę, t. y. 10 % daugiau nei dabar.

Bendrovė investuoja 400 mln. eurų ir yra „aiškiai įsipareigojusi” salynui, siekdama vidutinės trukmės ir ilgalaikėje perspektyvoje atidaryti kitas bazes Gran Kanarijoje, šiaurinėje Tenerifėje ir La Palmoje, sakė A. Torresas.4 mlrd. eurų viešbučiuose, baruose, parduotuvėse, automobilių nuomos punktuose ir ekskursijose.

Pasak Vilsono, grįžti į Kanarų salas po ankstesnių bazių uždarymo labai padėjo „Aena” paskatos, kurios, remiant regiono vyriausybei, buvo pratęstos visai žiemai, ir pridūrė: „Mūsų pagrindinis tikslas – užpildyti vietas ir pritraukti turistų į salas.

Paklaustas apie po ankstesnių bazių uždarymo atleistų darbuotojų padėtį, jis nurodė, kad jie jau gavo kompensacijas, nors pripažino, kad „dėl pandemijos užtruko derybos, o bendrovė ir darbuotojai skirtingai interpretavo ERTE”.

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai