23.3 C
Tenerife
Pirmadienis, 5 gruodžio, 2022
Reklama
PradžiaUncategorizedMaistas katėms - kaip išsirinkti kokybišką maistą?

Maistas katėms – kaip išsirinkti kokybišką maistą?

- Advertisement 3-

Kačių maisto pasirinkimas gali būti iššūkis, ypač jei niekada anksčiau nepirkote maisto katėms. Davę savo katei reikiamą maistą, ji išliks sveika ir laiminga. Pasirinkite kačių maistą pagal maisto ingredientus. Taip pat galite pasirinkti katės maistą pagal savo katės tipą ir amžių, kad ji gautų maistinių medžiagų ir energijos, reikalingos kasdienai.

Patikrinkite, ar yra mėsos baltymų

Katės yra mėsaėdės ir joms reikia baltymų, pagamintų iš mėsos. Patikrinkite kačių maisto ingredientų sąrašą, kad patvirtintumėte, jog pirmasis ingredientas yra mėsa, pavyzdžiui, vištiena, tunas, jautiena ar kalakutiena. Geras kačių maistas pateiks konkrečią mėsą kaip pirmąjį ingredientą, o ne „šalutinius produktus“ arba „paukščius“.

Jei etiketėje tiesiog sakoma „mėsa“, ji gali būti ne labai aukštos kokybės. Įsitikinkite, kad etiketėje nurodytas gyvūnų baltymų tipas.

Ieškokite aukštos kokybės grūdų maiste

 Daugelyje kačių maisto produktų bus grūdų, tokių kaip kukurūzai, miežiai ar kviečiai. Šie grūdai suteikia kačių angliavandenius, kurie jiems suteiks energijos. Idealiu atveju 5 populiariausi maisto ingredientai turėtų būti pirmiausia mėsa, organai antra (pvz., Kepenys), po jų – grūdai ir augalinės medžiagos. Mėsa visada turėtų būti prieš grūdus ir daržoves.

Patikrinkite taurino ir arachidono rūgšties kiekį

Šie ingredientai yra būtini norint išlaikyti jūsų katės sveikatą. Jei kačių maiste yra aukštos kokybės mėsos kiekis, jame turėtų būti taurino ir arachidono rūgšties.

Jei kačių maiste nėra taurino ar arachidono rūgšties, greičiausiai jame nėra gyvūninių baltymų šaltinių. Venkite kačių maisto, kuriame yra baltymų augalų šaltiniai, o ne gyvūniniai baltymų šaltiniai.

Pasitikrinkite, kad maiste būtų vitaminų ir mineralų

Maiste ieškokite vitaminų, tokių kaip vitaminas A, B vitaminai, vitaminas C, folio rūgštis ir vitaminas B12. Šie vitaminai yra būtini, kad jūsų katė būtų sveika.

Mineralai, tokie kaip kalcis, fosforas, geležis, magnis, natris ir cinkas, taip pat turėtų būti išvardyti kaip kačių maisto ingredientai. Šie mineralai padeda jūsų katei palaikyti sveikus sąnarius, kaulus ir dantis.

Patikrinkite, ar nėra šalutinių produktų

Daugelyje kačių maisto produktų bus gyvūnų šalutinių produktų. Jei maistas yra aukštos kokybės, jame gali būti gyvūninių šalutinių produktų, tokių kaip kepenys ir plaučiai. Venkite žemesnės kokybės kačių maisto, kuriame yra daug neapibrėžtų šalutinių produktų.

Daugiau informacijos rasite nuorodoje: https://vetspot.lt/produkto-kategorija/katems/maistas-katems/

- Advertisement 4-

PALIKTI KOMENTARĄ

Įveskite savo komentarą!
Įveskite savo vardą čia

Naujausi

Naujausi komentarai