30.9 C
Tenerife
Pirmadienis, 25 rugsėjo, 2023
Reklama
PradžiaĮdomybėsPer karšta miegoti? Štai 10 būdų, kurie padės jums šią vasarą per...

Per karšta miegoti? Štai 10 būdų, kurie padės jums šią vasarą per karščius

- Advertisement 3-


Vasarą, kai Kanarų salose vyrauja aukšta temperatūra, išsimiegoti gali būti iššūkis daugeliui žmonių, ypač atostogaujantiems. Esate ne savo namuose, ne savo lovoje ir nesate taip pripratę prie karščio, kaip čia gyvenantys.

Bet nesijaudinkite, jei susidūrėte su tokia situacija, yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad naktis būtų patogesnė. Štai 10 gudrybių, padėsiančių jums geriau išsimiegoti:

1Sušaldyti patalynę.

Gaivi idėja – prieš eidami miegoti patalynę maždaug 30 minučių įdėkite į šaldiklį. Tai padės jums lengviau užmigti ir per naktį išliksite vėsūs.

2 Priešais ventiliatorių padėkite ledo.

Priešais ventiliatorių pastačius ledo padėklą arba negilų dubenėlį su ledu, kambaryje pučia vėsesnis ir malonesnis vėjelis.

3 Apverskite pagalvę.

Jei naktį pabundate, norint gerai išsimiegoti karštu oru, būtina apversti pagalvę, nes apatinė jos pusė bus vėsesnė (ir sausesnė, jei prakaitavote), todėl bus lengviau vėl užmigti.

4 Išjunkite visas šviesas.

Tamsus kambarys padeda sumažinti karščio pojūtį ir sukuria palankesnę aplinką poilsiui ir užmigimui.

5Miegokite vieni arba per atstumą nuo partnerio.

Miegojimas, kai tarp jūsų ir partnerio yra atstumas arba miegate vieni, padeda palaikyti vėsesnę temperatūrą lovoje. Dėl padidėjusios kūno šilumos tarp jūsų abiejų bus sunkiau nei įprastai užmigti.

6 Dienos metu užtraukite užuolaidas.

Užtraukę užuolaidas ar žaliuzes, net iki pusės, sumažinsite kambario temperatūrą ir išlaikysite jį vėsesnį. Tai ypač aktualu kambariuose su didelėmis terasos durimis, atsuktomis į saulę, nes stiklas sustiprina karštį taip pat, kaip šiltnamyje, todėl juose daug karščiau nei reikia.

7Dėvėkite medvilninius drabužius.

Užuot miegoję be drabužių, geriau vilkėkite medvilninius drabužius, nes ši medžiaga leidžia kūnui geriau kvėpuoti, suteikdama gaivumo pojūtį.

8Miegokite pakišę vieną koją po antklode, o kitą – iškišę.

Vieną koją laikant po antklode, o kitą – ištiestą, geriau subalansuojama kūno temperatūra ir išlaikoma vėsa, nei būnant visiškai po antklode ar miegant be jos.

9 Valgykite lengvą maistą.

Vengti sunkių valgių prieš miegą apskritai yra sveika, tačiau karštu oru lengva vakarienė padeda išvengti karščio pojūčio dėl virškinimo arba „mėsos prakaito”. Kuo mažiau darbo turės jūsų kūnas, tuo vėsiau bus.

10 Nusiprauskite po šiltu dušu

Prieš miegą prausdamiesi po šilto vandens dušu galėsite lengviau užmigti. Taip yra todėl, kad šiltas vanduo padeda subalansuoti kūno temperatūrą ir paruošia kūną poilsiui.

Tai veikia taip pat, kaip puodelis arbatos numalšina troškulį labiau nei ledinis alus. Tačiau jūs atostogaujate, todėl jums bus atleista, jei šį dalyką praleisite!

- Advertisement 4-

Naujausi

Naujausi komentarai