25.9 C
Tenerife
Ketvirtadienis, 29 vasario, 2024
Reklama
PradžiaGyvenimasNustatytas naujas benzininių ir dyzelinių automobilių naudojimo Europoje pabaigos terminas

Nustatytas naujas benzininių ir dyzelinių automobilių naudojimo Europoje pabaigos terminas

- Advertisement 3-


Naujausioje ataskaitoje, kurioje atskleidžiamas svarbus Europos Parlamento sprendimas, teigiama, kad netikėtai artėja dyzelinių ir benzininių automobilių eros Europoje pabaiga. Valdančioji institucija paspartino naujų vidaus degimo varikliais varomų transporto priemonių pardavimo terminą, perkeldama jį nuo iš pradžių planuotų 2040 m. iki ambicingo tikslo – 2035 m.

Europos Parlamento nutarimas yra seisminis pokytis automobilių srityje, verčiantis gamintojus sparčiai pereiti prie elektra ir vandeniliu varomų transporto priemonių. Šis novatoriškas sprendimas, kuris iš pradžių buvo priimtas 2022 m. birželio mėn., priartina terminą penkeriais metais arčiau, nei buvo numatyta iš pradžių, ir žymi pokyčius pramonėje.

- Advertisement -
keliones-i-tenerife

Pripažindami ambicingą šios politikos pobūdį, pramonės lyderiai ruošiasi įveikti didelius iššūkius, kuriuos kelia šis pagreitintas terminas. Direktyvoje reikalaujama iš esmės pakeisti gamybos praktiką, akcentuojant tvarias ir ekologiškas tradicinių vidaus degimo variklių alternatyvas.

Nepaisant artėjančio termino, elektromobilių rinka nepasiekė numatyto augimo, ypač Ispanijoje, kur pardavimai nesiekia 10 proc. visos rinkos dalies. Reaguodama į tai, Europos Sąjunga siūlo nuolaidą, siūlydama, kad sintetiniai degalai galėtų būti tradicinių iškastinių degalų pakaitalas.

Europos Sąjungos lankstumas leidžia vidaus degimo varikliais varomus automobilius pardavinėti ir po 2035 m., jei jie bus pritaikyti naudoti sintetinius degalus. Ši nuolaida yra novatoriška alternatyva, leidžianti ir toliau naudoti hibridinius modelius, tiek įkraunamus, tiek neįkraunamus, kuriuose derinami elektriniai ir vidaus degimo varikliai.

2023 m. kovo mėn. Vokietija susitarė su Europos Komisija ir patvirtino, kad sintetiniai degalai, gaunami iš atsinaujinančiosios energijos, yra perspektyvi vidaus degimo variklių alternatyva. Šie degalai pasižymi tuo, kad jie nepadidina CO2 kiekio atmosferoje, todėl puikiai dera su bendru ES tikslu – užtikrinti, kad naujų transporto priemonių išmetamas CO2 kiekis būtų neutralus.

Ispanija, kuri iš pradžių nustatė 2040 m. kaip galutinį terminą uždrausti vidaus degimo transporto priemonių pardavimą pagal Klimato kaitos ir energetikos pertvarkos įstatymą, dabar prisitaiko prie ankstesnio 2035 m. ES termino. Šis pokytis rodo, kad reikia greitai prisitaikyti, o Ispanija prisideda prie bendrų Europos pastangų kovoti su klimato kaita.

2018 m. Ispanijoje įvyko reikšmingas vartotojų pasirinkimo pokytis, kai pirmą kartą per pastaruosius dešimtmečius benzininių transporto priemonių pardavimai viršijo dyzelinių transporto priemonių pardavimus. Nuo to laiko susidomėjimas dyzeliniais automobiliais sumažėjo, o hibridiniai automobiliai, derinantys elektrinį ir vidaus degimo variklius, tarp vartotojų labai išpopuliarėjo. Automobilių rinka Ispanijoje keičiasi, atspindėdama platesnę Europos tendenciją rinktis tvarias ir aplinkai draugiškas transporto priemones.

- Advertisement 4-

Naujausi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Aptiktas Ads Blocker!!!

Prašome palaikyti mus ir nenaudoti reklamų blokavimo įskiepių ADBLOCK.

Mes neturime kitų pajamų šaltinių, todėl išjunkdami reklamų blokatorius palaikote mus.

Dėkojame Jums už tai

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO